Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2355
Wyobraź sobie mieć mniej niż 30 lat i popierać pis XDDD

#tvpis
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@phild: Mnóstwo młodych ludzi głosuje na PiS nie ze względu na 500+ czy zerowy podatek dla młodych, tylko ze względu na wrogość do LGBT. Z jakiegoś powodu największym problemem wielu ludzi w tym kraju jest to, że ktoś inny lubi robić w łóżku inne rzeczy niż oni.
Ludzie głosują emocjami. Ja sam jako 20-letni debil 5 lat temu dałem się nastraszyć islamizacją Europy, więc mnie to specjalnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@VanDahl dokładnie 17% więcej się teraz dostaje bo tyle wynosi podatek dochodowy.

Dodatkowo nie rozumiem o c--j chodzi większości ludzi którzy się p------------a do PiSu. To samo g---o co cała reszta politycznej patologii. Niektórym pasuje PiS a niektórym k---s w dupie, nie nam to oceniać co kto lubi lub co wyznaje. Jak dla mnie POPiS to jest dramat, nic sobą nie reprezentuja a cała reszta obiecuje cuda na kiju których i
  • Odpowiedz
@phild Sporo takich osób się pojawiło. Zaczynając od u26 którzy dostają czystą wypłatę na konto i jak mantrę klepią że tylko PiS mógł ich tak "nagrodzić" wejściem w dorosłe życie. No i jeszcze w tej grupie popatrz na beneficjentów kaszojad+. Ci to dopiero mają nasrane we łbie. Średniowieczne myślenie wąskotorowe o tym że tylko PiS jest najcudowniejszy i najlepszy. Z takimi ludźmi to o polityce za c---a nie pogadasz xD
  • Odpowiedz
@komentujacy000000 tak się zaczyna kariera polityka niezależnie od partii. Najpierw wolontariat, młodzieżówka. Pomoc w kampanii a dalej już z górki. Większość osób dąży do zakończenia w radzie nadzorczej jakiejś państwowej spółki. Tak było od zawsze. Z tego też powodu tak bardzo boli partie polityczne utrata władzy. Wyobraź sobie że masz krowę co ją możesz doić bez ograniczeń i ktoś ci ją nagle zabiera. Dokładnie tak jest. Najgorsze dla mnie, ze zwykli
  • Odpowiedz
@VanDahl: ok, czyli studentom to dało taką zniżkę a reszcie faktycznie pomniejszone o to odliczenie składki zdrowotnej. Czyli trzeba się zapisać na byle jakie studia, nie chodzić na nie, ale tylko żeby mieć status studenta do końca 26 roku życia jak siepracuje
  • Odpowiedz
@phild: Żona ma takiego ancymona w pracy. Nie da się go niczym przekonać. Odwraca nasze argumenty na swoją korzyść. Mam mu ochotę p-----------ć chociaż w życiu na żywo nie rozmawialiśmy.
  • Odpowiedz