Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko:
Mercedes GLC Coupe 300 4matic w pakiecie stylistycznym amg i dość bogatym wyposażeniu,

VS

Range Rover Velar p250 r dynamics SE

Obydwa auta na Max czarne (lakier, koła, dodatki), auto potrzebne na jakeis 6-7 lat, większość miasto, raz na tydzień wyjazd dłuższy, gdzie zależy mi na bagażniku. Osiągi na poziomie 7 sekund do setki wystarczające, liczy się mega komfort i pakowność.

Velar mimo wszystko wyjdzie zapewne ok. 10-15% drożej.

Prośba o komentarze, może ktoś z Was ma większe pojęcie niż ja na temat suvow.

#motoryzacja #mercedes #rangerover #landrover
  • 13
@ChilledMimosa: obie opcje są złe. LR to pasmo napraw, psują się elementy które w żadnej innej marce się nie #!$%@?. Miałem też GLK z salonu i gnił od spodu, gniły przewody hamulcowe w 2 latku, cieklo serwo, woda zbierała się w klapie. I wiele osób pisało o tym samym wtedy. Szukaj Porsche może bo są w miarę bezawaryjne mimo drogiej obsługi ewentualnie 4zera albo jakiś LC Prado
@ChilledMimosa: Pozwole sobie zadac pytanie: po co chcesz robic z auta bezksztaltna kupe?

Po prostu zastanawia mnie te moda na wyczernianie wszystkiego. Przeciez potem dowolnie piekne auta staja sie bezksztaltne bo wszystkie przetloczenia sa bardzo malo widoczne
@Tonari_Totoro: Dizluchem z momentem gigantycznym może i tak, w sumie to z tego co widzę, to już benzyn nie produkują w LC.

@cwlmod: Tak już po prostu mam, jak to zresztą z gustami bywa, bez sensu się o nie sprzeczać, a jednak lubię sobie siąść na tarasie i popatrzeć na auto. Mi z kolei nie podoba się żadne auto ze srebrną felgą. Generalnie też ciężko znaleźć ładne auto w kolorze
@ChilledMimosa: Jak możesz zwrócić uwagę na detale jeśli one są czarne? Felgi i ramki okien są spoko bo się dobrze komponują ale robienie np czarnego zderzaka to dla mnie porażka. Przetłoczeń nie widać, wloty powietrza są tak samo czarne jak plastiki je kryjące i lakier w okół tych plastików. ¯\_(ツ)_/¯