Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mikrokoksy #silownia #kalistenika #bieganie #sport #seks @Kasahara

Mordeczki, jak najniższym kosztem wyćwiczyć sprawność w łóżku i kondycję? Jestem chudy, nie mam mięśni, nie mam siły, szybko się męczę. Siłka w okolicy to koszt 200zł/msc [2400 rocznie], do tego przydałoby się jeść dużo białka i brać suple, a to też kosztuje.

Może kupić jakiś używany rower na olx i pedałować kilometry? A może siłownie plenerowe + jakiś trening z własną masą ciała? Tylko ja jestem w stanie zrobić dwie pompki i padam na ryj.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef324d30db94d7506cde15d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania
Miałem podobnie do Ciebie- chudy, mogłem jeść, a waga w miejscu . Przelamalem się, poszedłem na siłownię z kolegą co dużo ćwiczy . Trening 2-3 razy w tygodniu( jak był czas to nawet 5 razy).
Rozgrzewka- coraz dłuższy dystans biegowy.
Po treningu rozciąganie, jakiś banan, potem serwatka białkowa, A po ok 40min bardzo syty posiłek( przeważnie kebab) Od momentu kiedy zacząłem trenować jem regularnie o tych samych godzinach(5 posiłków, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania możesz mieć wyniki, albo możesz mieć wymówki ( ͡º ͜ʖ͡º) net jest pełen poradników odnośnie ćwiczenia w domu czy kalisteniki. Mozesz zacząć od jakiejś książki albo artykułów. Kwestia chęci. Do kalorii jest apka Fitatu, masz gotowe posiłki i wyliczenia. Ustawiasz sobie cel wagowy, pokaże Ci mniej więcej ile musisz jeść i po prostu szamiesz. Innej drogi na skróty nie ma w tym przypadku. I jeśli
  • Odpowiedz
Sawiczkas: Zacznij od podstawowych ćwiczeń z masą własnego ciała, a jak ci mało to wsadź sobie parę tomów encyklopedii do plecaka i go na plery wrzuć. Masz na YT filmy z progresjami kalistenicznymi - wszystko na tacy, tylko się brać za robotę. Z dodatkowych akcesoriów to potrzebujesz kawał drewnianego drąga (do robienia Australijczyków jak go na krzesłach oprzesz) i dwóch krzeseł (do rzeczonych Australijczyków i dipów). I śmigasz jak zły. Druga
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: siłka jasne, warto o kondyche zadbać, ale na sprawność w łóżku wiele rzeczy wplywa, takze myślenie, podejście do tematu, sam się zapętli łem o jednym nieudanym seksie tak ze potem było bardzo cięzko, raz sobie kupiłem maxon, po nim stał mi bardzo długo i w końcu mieliśmy fajny seks jakoś mnie to odblokowało, teraz biorę raczej weekendowo jak jest czas i chęci na dłuzszą zabawę
  • Odpowiedz