Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mikrokoksy #silownia #kalistenika #bieganie #sport #seks @Kasahara

Mordeczki, jak najniższym kosztem wyćwiczyć sprawność w łóżku i kondycję? Jestem chudy, nie mam mięśni, nie mam siły, szybko się męczę. Siłka w okolicy to koszt 200zł/msc [2400 rocznie], do tego przydałoby się jeść dużo białka i brać suple, a to też kosztuje.

Może kupić jakiś używany rower na olx i pedałować kilometry? A może siłownie plenerowe + jakiś trening z własną masą ciała? Tylko ja jestem w stanie zrobić dwie pompki i padam na ryj.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef324d30db94d7506cde15d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie wiem jakie masz siłownie ale u mnie karnet 24/7 kosztuje 80zł miesięcznie, musisz zacząc jeśc i nie pisać "JEM DUZO I NIE TYJE" bo gówno prawda, nie przekraczasz swojej dziennej dawki kalorii
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi, którym żal pieniędzy na poprawę sprawności fizycznej. Policz ile rocznie wydajesz na głupoty. Przestań wymyślać sobie wymówki. Po drugie ta siłownia jest ze złota, że 200zł miesięcznie?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ćwicz codziennie. rower to dobry sposób na poprawę kondycji i do tego można nim podjechać gdzieś na miasto coś załatwić zamiast tłuc się autobusami czy samochodem stać w korkach.
ja jeżdżę na rowerze bardzo dużo i mam kondycję, do tego codziennie ćwiczę sobie jakieś pompki, przysiady, hantelki i mięśnie rosną mimo niewielkiego nakładu pracy.
odpowiednia dieta tez ma znaczenie, nie jedz śmieci typu słodycze, przekąski i inne badziewie tylko wartościowe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brać suple... tzn. ile Tobie się wydaje, że musisz brać? Poleciłbym Ci jedynie kreatynę z SFD za 30 zł plus kompleks witamin np. z Olimpu za 30 zł.
Ćwicz sobie na drążku, może z czasem dokup gumę bo można nią fajnie uzupełnić trening, jedz przynajmniej 2g białka na kg masy ciała, najlepiej zwierzęcego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dieta: zacznij liczyć kalorie i wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. Tak więc zacznij od zakupu wagi kuchennej i wszystko gotuj sam. Kura i ryż to Twoje nowe ulubione danie, bo ma dużo białka i wychodzi względnie tanio. Suplementów nie potrzebujesz. Białko WPC jest dobre jak chcesz schudnąć, a brakuje Ci białka tylko że już osiągasz limit kcal. Ty prawdopodobnie tego problemu w ogóle nie masz.

Kondycja: rower albo bieganie.
  • Odpowiedz
ŻarliwyGóral: @Prokurator1990: Owszem, Wawka. Normalna siłka do której mam blisko. Do innych mam dalej, więc będę wypalał paliwo.

@Lillygsxr: A ja nie rozumiem ludzi, którzy nie są w stanie zrozumieć, że wydatek rzędu 2.400 rocznie mocno odczuję. Jesteś w stanie to zrozumieć? I nie wydaję na głupoty, samochód mam warty 12k, resztę OSZCZĘDZAM bo zakup mieszkania w Wawie to NIE SĄ ŻARTY. Jesteś w stanie to zrozumieć, czy Twój
  • Odpowiedz
a robi ci różnicę 2,4k rocznie


@2-aminopirydyna: Tylko że on sobie tą kwotę wziął kompletnie z dupy.Da radę ogarnąć siłownie za 500pln na rok a to już śmieszna kwota.Plus dieta na kurczaku i ryżu jak już tak chce oszczędzać to pewnie wyda na żarcie mniej niż teraz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aż tak zabolało XD Ewidentnie nie stać cię na Warszawę. Biedactwo nie ma tańszej siłowni pod nosem. Nie masz pojęcia ile ja robiłam sobie wyrzeczeń, żeby tylko iść na siłownię. Tym się róznimy. Ja mam charakter ty nie. Jak ktoś wyżej wspomniał możesz biec do tańszej siłowni, ale ty ciągle szukasz wymówek chociaż staramy się pomóc. Widać niepotrzebnie bo z takim nastawieniem szybko olejesz każdy sport
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: buty do biegania 300zl. Zaczniesz od marszobiegu, we wrześniu bedzie 10km. Dodaj pompki (mogą być z kolan, ale progresuj), planki, jak masz street workout park to dipy i podciągnięcia (nie umiesz to zacznij od podskoczenia i jak najwolniejszego opuszczania). Co tydzień 10% do dystansu. Po bieganiu rozciągniąganie.
  • Odpowiedz