Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: he? To nie jest przypadkiem ten wielki wolnościowiec kapitalista? XD W sumie nie czytałam AMA, ale konfederacja mi się głównie kojarzyła z mityczną niewidzialną ręką wolnego rynku i narodowcami. I o ile jeszcze ten kapitalizm mogę akceptowć, bo to wciąż lepsze niż nasz obecny socjal, tak ich polityka społeczna jest na dnie razem z mułem
@AnMarie: Bosak jest z Konfederacji. Konfederacja składa się głownie z narodowców i korwinistów. Bosak jest narodowcem. Narodowcy z wolnością mają mało wspólnego, o ile w ogóle cokolwiek. Bosak głosował za 500+, trzynastą emeryturą, popiera też zakaz handlu w niedzielę. Pewnie jest tego więcej, tyle z głowy pamiętam. Możesz wygooglować jak mi nie wierzysz. Ma parę wolnościowych punktów w programie, ale to ewidentnie pod wybory, żeby się kucom przypodobać. W gruncie rzeczy
Miałem głosować na kogoś innego, ale AMA z @BosakKrzysztof mnie przekonało że jednak warto zatroszczyć się o przyszłość Polski.


@Kozajsza: Jesteś pewien, że przeczytałeś ze zrozumieniem wszystko co tam napisał?
Sory bardzo, ale Tanajno ma 100 razy więcej rigczu niż ten zamordysta i katoszur bosak XD
Pobierz
źródło: comment_1592949144UN7jcvIFQ4mSDclzQY95Bn.jpg
że jednak warto zatroszczyć się o przyszłość Polski.


@Kozajsza: Tak z ciekawości jak będzie wyglądać ta przyszłość od strony budżetowej?
Bo z AMA wyszło, że "troszkę" to się nie spina.
I tylko proszę, nie nazywaj mnie lewakiem po pytam o cyferki (coś jak zarządzenie budżetem domowym tylko na większą skalę)