Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT!!!!

Żaliłam się już tutaj, że linia lotnicza dla której pracuję, zwalnia 30% wszystkich pracowników - ALE NA SZCZĘŚĆIE NIE MNIE! ( ʖ̯) Dzisiaj miałam drugą rozmowę z managerem i mi to oznajmił ()

Co by za dobrze nie było, to tak naprawdę na 100% będę pewna, czy zostaję w firmie, dopiero po 15 lipca, bo konsultacje z pracownikami muszą potrwać łącznie 45 dni i ci, którzy zostali wytypowani do zwolnienia, mogą teraz odwoływać się od tej decyzji i np. poprosić o ponowną ocenę ich pracy ¯\_(ツ)_/¯ Ale i tak się cieszę, bo to nie ja muszę walczyć o to, by mnie jednak nie zwolnili!

Z innych dobrych wieści, to niebieski wczoraj się dowiedział, że jednak wraca do pracy pojutrze - a jeszcze tydzień temu miał tel, że dalej nic nie wiadomo i ma zostać na postojowym () Także wszystko zaczyna się dobrze układać i w takim razie zdecyduję się na pojście na #studia z Aviation Management! <3

W komentarzu wołam tych, którzy mnie o to prosili we wcześniejszych wpisach, a jeśli jesteście ciekawi, jak moja pierwsza rozmowa z managerem wyglądała, to zapraszam tutaj

#chwalesie #praca #pracbaza #pracazagranica #uk #anglia #wielkabrytania #emigracja #lotnictwo #linielotnicze
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@today Dziękuję! :* Co prawda prosecco nie będę pić, bo jestem w ciąży, ale jakiś cydr bezalkoholowy już jak najbardziej tak :D
  • Odpowiedz
@Ag90: No i spoko. Linie lotnicze są na dnie i gorzej chyba nie będzie jak było miesiąc temu. Jeśli w takim kryzysie zdołałaś się utrzymać to teraz będzie już tylko lepiej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lucider5 Tak, bo zaczęłam od apprenticeshipu (stażu). Już go ukończyłam, dostałam umowę na czas nieokreślony, a że praca jest dość elastyczna, to bez problemu pogodzę ją ze studiami (na które też nie muszę chodzić pon-pt, tylko zajęcia będę miała 2-3 dni w tyg)

tak się cieszyć za zarobki 7k...


@mateusz-zahorski ??? Skąd info o 7k? Raz, że zarabiam w funtach, dwa, i tak mam więcej na rękę w przeliczeniu na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Co to za praca w takim razie? Myślałem że stewardowanie jak większość różowych


@Lucider5 Nie ma to jak stereotypy ;)

Praca w siedzibie firmy, a konkretniej w centrum operacji lotniczych (Operations Control Centre)
  • Odpowiedz