Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT!!!!

Żaliłam się już tutaj, że linia lotnicza dla której pracuję, zwalnia 30% wszystkich pracowników - ALE NA SZCZĘŚĆIE NIE MNIE! ( ʖ̯) Dzisiaj miałam drugą rozmowę z managerem i mi to oznajmił ()

Co by za dobrze nie było, to tak naprawdę na 100% będę pewna, czy zostaję w firmie, dopiero po 15 lipca, bo konsultacje z pracownikami muszą potrwać łącznie 45 dni i ci, którzy zostali wytypowani do zwolnienia, mogą teraz odwoływać się od tej decyzji i np. poprosić o ponowną ocenę ich pracy ¯\_(ツ)_/¯ Ale i tak się cieszę, bo to nie ja muszę walczyć o to, by mnie jednak nie zwolnili!

Z innych dobrych wieści, to niebieski wczoraj się dowiedział, że jednak wraca do pracy pojutrze - a jeszcze tydzień temu miał tel, że dalej nic nie wiadomo i ma zostać na postojowym () Także wszystko zaczyna się dobrze układać i w takim razie zdecyduję się na pojście na #studia z Aviation Management! <3

W komentarzu wołam tych, którzy mnie o to prosili we wcześniejszych wpisach, a jeśli jesteście ciekawi, jak moja pierwsza rozmowa z managerem wyglądała, to zapraszam tutaj

#chwalesie #praca #pracbaza #pracazagranica #uk #anglia #wielkabrytania #emigracja #lotnictwo #linielotnicze
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Powodzonka. Też pracowałem w linii lotniczej, ale przez korone mnie zwolnili :)


@GetRekt Współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) A jaka linia i stanowisko, jeśli można wiedzieć? Planujesz szukać w przyszłości pracy w branży?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
LO, kasjer lotniczy. Chciałbym, ale ciężko teraz o pracę w branży :/


@GetRekt No fakt ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może w przyszłości Ci się uda wrócić do lotnictwa, trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
@Lucider5 Tak, bo zaczęłam od apprenticeshipu (stażu). Już go ukończyłam, dostałam umowę na czas nieokreślony, a że praca jest dość elastyczna, to bez problemu pogodzę ją ze studiami (na które też nie muszę chodzić pon-pt, tylko zajęcia będę miała 2-3 dni w tyg)


@Ag90: A gdzie czas na Bombelka? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TheMan Po macierzyńskim wrócę pewnie do pracy na pół etatu na same nocki, więc spokojnie, znajdzie się czas ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
jak wygląda sytuacja wewnątrz linii lotniczych? Jak stoją finansowo?


@caribbean w porównaniu do innych linii myślę, że nie najgorzej - dostali zastrzyk gotówki na łączną kwotę ok. 1 mld funtów, ale wiadomo, low cost jak to low cost, szuka oszczędności gdzie się da.

@pizzabhoy pozdrawiam również! :)
  • Odpowiedz
@Ag90: Gratki. Jeszcze chciałym przed jednym przestrzec, że zanim urodzisz,, to sami mogą ciebie wpakować na pół etatu. Bo wtedy będą mniej płacić za macierzyński.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Gratki. Jeszcze chciałym przed jednym przestrzec, że zanim urodzisz,, to sami mogą ciebie wpakować na pół etatu. Bo wtedy będą mniej płacić za macierzyński.


@Sledzik8 Dzięki!
Nie zrobią tego, bo i tak jestem na postojowym do końca lipca, a od 1 sierpnia przechodzę na macierzyński.
Poza tym, nawet jeśli, to i tak mam naliczoną wysokość macierzyńskiego na podstawie tego, ile zarobiłam w ciągu 8 tygodni przed 15 tyg ciąży.
  • Odpowiedz