Wpis z mikrobloga

  • 195
@Kempes: Świetna wiadomość. Na poczcie powinny być dostępne tylko produkty związane z paczkami i listami, a nie jakieś różańce czy książki kucharskie.
  • Odpowiedz
@dr3vil: jest też takie pojęcie jak koszt alternatywny. Jak okienko pocztowe wygląda jak kiosk ruchu, to normalna osoba idzie tam tylko jak musi, bo wie, że trafi się przed nim jakaś stara baba, czy stary dziad, który będzie przeglądał to badziewie prosząc o podawanie do oglądania. To zniechęca z korzystania z usług i spada tam ruch.
Choć oczywiście masz rację, powinna być zrobiona dobra analiza, co z tego badziewia jest
  • Odpowiedz
@PradaMarfa: Obok Myszka Minnie z jakimś dziwnym jednorożcem (to napewno uniwersum Disneya ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) oczywiście bez napisu Minnie Mouse albo coś xD

Ale patrząc na rozrastające się sklepy typu Action, Dealz czy Tedi otwierane w coraz większych dziurach przestaje mnie dziwić to, że Poczta Polska na tych dziwnych rzeczach może zarabiać.
PradaMarfa - @PradaMarfa: Obok Myszka Minnie z jakimś dziwnym jednorożcem (to napewno...

źródło: Pokaż Ostatnie zdjęcia 13

Pobierz
  • Odpowiedz
@Viscop akurat tutaj nie do końca. Jeśli sprzedaż cross-sell ma przynosić dochody spółce - nie widzę problemu. Stacje benzynowe więcej zarabiają na kawach i jedzeniu, niż na samym paliwie. Ale szanujmy się - robienie z poczty sklepu z dewocjonaliami to była patologia. Jakiś czas temu widziałem kołdrę z papieżem na poczcie... Na szczęście po zmianie władzy zniknęło to całe badziewie.
  • Odpowiedz
Ciekaw jestem raportu ze sprzedaży tego całego badziewia. W końcu na pocztę głównie osoby starsze chodzą.


@dr3vil: Skoro było na full tego towaru, to znaczy, że się sprzedawało. Człowiek w sile wieku nie ma rynkowych potrzeb, żeby się tam stawiać - chyba że po odbiór pism urzędowych.
  • Odpowiedz
@Kempes to jest naprawdę straszne że TV Republika jest oburzona tym że są z poczty różańce wyrzucane, a nie że w takim miejscu są sprzedawane
  • Odpowiedz
  • 1
@Viscop

@Kempes: Świetna wiadomość. Na poczcie powinny być dostępne tylko produkty związane z paczkami i listami, a nie jakieś różańce czy książki kucharskie.


dlaczego? z tego samego powodu z jakiego na stacji paliw powinny być produkty związane z paliwem i pojazdami?
  • Odpowiedz
@Kempes: coś tam na poczcie byłem, płacę, pani mówi "proszę sobie wybrać" i pokazuje na cukierki, no to myślę ,że fajnie, wizerunek te głupoty, biorę takiego dużego cukierka jak mały baton a ona.... 2 zł :D
  • Odpowiedz
@Kempes: poczta upadła właśnie między innymi dlatego że żeby dostać się do okienka trzeba było wyminąć 20 emerytów grzebiących w tym badziewiu.

Wywalic ten kram pozwolić zalatwiac na poczcie większość spraw urzędowych (tych które nie mogą być załatwione przez internet) i postawić przed wejściem paczkomaty to znajdzie się dla nich nisza. W obecnej formie mogą tam nawet relikwie sprzedawać a i tak będą na minusie.
  • Odpowiedz