Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS:

Brednie z for internetowych to też pismo do importera wystosowane przez ośrodki szkolenia kierowców i wordy którego skutkiem była kolejna akcja serwisowa?

Bo mnie bardziej bredniami wydają się pieprzenia, że skoro tysiące kierowców w polsce ma taki problem i aso im uwzglednia naprawy gwarancyjne to albo rozmawiam z bogiem, albo z idiotą

Ale raczej z idiotą który wadliwe tłoki i pierścienie tłumaczy złym odpowietrzeniem.

Może trochę mechaniki dla palantów. Jak
tysiące kierowców


@wojtoon: idzd. Statystyki sprzedazy czy lojalnosci nie potwierdxaja tego typu rzeczy, a imo problem nadal jest w uzyszkodniku.

Ale raczej z idiotą który wadliwe tłoki i pierścienie tłumaczy złym odpowietrzeniem.


@wojtoon: i nowy silnik posiada wadliwe tloki, moj pewnie tez - wytlymacz wiec - dlaczego u mnie problem nie wystepuje? Nowy silnik z 0 przebiegiem od razu bierze olej i pewnie dymi, to sie nawet w tsi nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Student_AWAS:
Co mają statystyki sprzedaży do jakości tego badziewia?
To nie jest piekarnia gdzie jak raz się przejadę na #!$%@? pieczywie to wiecej tam nie pójdę. Ludzie kupują jedno auto jednocześnie. A statystyki sprzedaży pokazują jedno - ten szmelc jest tani wiec się sprzedaje. Tak samo jak dacia duster czy fiat tipo. One też się sprzedają bo są tanie....ale wspaniałej jakości nie są.

Co ja poradzę, że u mnie dwa silniki
Co mają statystyki sprzedaży do jakości tego badziewia?

To nie jest piekarnia gdzie jak raz się przejadę na #!$%@? pieczywie to wiecej tam nie pójdę. Ludzie kupują jedno auto jednocześnie. A statystyki sprzedaży pokazują jedno - ten szmelc jest tani wiec się sprzedaje. Tak samo jak dacia duster czy fiat tipo. One też się sprzedają bo są tanie....ale wspaniałej jakości nie są.


@wojtoon: mylisz sie, bo nie jest tani - to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Student_AWAS:
11 aut kupiłem, 8 motocykli, jeździłem czołgami, ciężarówkami, widlakami, ciągnikami, mam kosy spalinowe, kosiarki, pilarki....i #!$%@?, że ja nie potrafię się obchodzić z #!$%@?. Nawet FABRYCZNY SERWIS się nie zna na tym co lać.

Dlaczego? Bo jakiś baran z internetu obwieścił światu, że koreńska 30letnia marka złomu stała się "premium" i to normalne, że trzeba się #!$%@?ć, żeby wymienić głupi rozrząd.

Oświadczam ci baranie, że nie trzeba. Grzebałem nawet w
@wojtoon: widocznie jestes masochista, skoro kupiles az dwie sztuki ¯\_(ツ)_/¯

Ale po co wymieniac rozrzad- to raz. Dwa - nie porownuj paska z lancuchem. Trzy - choc nie wymienialem, bo nie potrzeby, to nie jest to az tak straszne.

Lecz się


@wojtoon: a Ty naucz sie:
Korzystac z maszyny, czytac instrukcje i stosowac do zalecen producenta. Mozesz lac tam ciekle zloto, tak jak twierdze, silniki z faktycznie zle zaprojektowanymi np
dotychczas nie uczestniczyłem w dyskusji, bo zasadniczo @wojtoon: powiedział już wszystko w tym temacie i podał na to sensowne argumenty, ale powiedz mi - jakim cudem osłona pod silnikiem waży u Ciebie 30 kilo? XD


@Freso: to była osłona terenowa Sheriff, nie wiem ile dokładnie waży, ale na pewno nie 5kg ;] z 20 na pewno - gruba blacha, ale raz mnie uratowała, w Szklarskiej Porębie (mulda). Natomiast kolega nic
S.....S - > dotychczas nie uczestniczyłem w dyskusji, bo zasadniczo @wojtoon: powiedz...
@wojtoon: @Freso: Inny Soalris po taksówce, 630K.

Mógłbym dać jeszcze z USA z też niezłymi przebiegami, ale tam nie ma 1.4 - Tavarish miał fajny film o Elantrze z 200K mil, ale usunęli? bo nie widzę na YT, pokazawał auto od spodu itp, zero wycieków, cud i miód.
S.....S - @wojtoon: @Freso: Inny Soalris po taksówce, 630K.

Mógłbym dać jeszcze z ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS:
Ty jesteś jakiś upośledzony?
Cały czas mówimy o i30, a ty tu wrzucasz jakieś spawane szroty ze związku radzieckiego gdzie właściciel zachwala, że 3 na 4 koła się kręcą, a to lepiej niż w ładzie.

Może wrzuć coś co można kupić u nas
wojtoon - @Student_AWAS: 
Ty jesteś jakiś upośledzony?
Cały czas mówimy o i30, a ty t...
Cały czas mówimy o i30, a ty tu wrzucasz jakieś spawane szroty ze związku radzieckiego gdzie właściciel zachwala, że 3 na 4 koła się kręcą, a to lepiej niż w ładzie.


@wojtoon: mówimy o gammie, silniku gamma, zresztą - ten powertrain jest taki sam - 1.4/1.6 gamma + 6 gang.

Wyjeźdzasz z jakimś gościem i III generacją i30.

Film obejrzałem i ogólnie typowe narzekanie (prócz nawigacji, to się zdarza - w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS:

Nie przeczytał instrukcji i auto się trzęsie.

Ja nie przeczytałem instrukcji i pada mi systematycznie podświetlenie zegarów

Że silnik #!$%@? olej na litry?
Cytuję

to temat w wielu autach


Co jeszcze wymyślisz? Że zacinanie się tylnych drzwi (dziś prawych) to skutek nie czytania instrukcji? Że jak auto "zapomina" o kluczyku i trzeba go programować co dwa tygodnie (gubi go nawet kiedy jest w stacyjce!) to wina nie zapoznania się z
to temat w wielu autach


@wojtoon: mówiłem o fotelach, nawet na wykopie było coś jakiś czasm temu w Skodzie czy Toyocie.

Akurat Ci Rosjanie mówią dość ciekawe rzeczy i te auta (np ten 728K) ma oryginalny rozrząd... ogólnie najwięcej wymieniał chyba łożysk w kołach, bo łącznie 3 czy 4.

xD imo nieźle trolujesz, ew powinieneś zacząć grać w totka z takim "szczęściem" XD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS:
Tak. Ma oryginalny rozrząd.
I pewnie jeszcze oryginalny płyn do spryskiwaczy.

Czy ty słyszysz co ty #!$%@??
Na finiszu do miliona ten łańcuch ciągnął by się po ziemii. Tam jest na bank 3 albo nawet 4 rozrząd. Wg instrukcji, zdrowego rozsądku, tego co widziałem i tego jak się zachowują łańcuchy.

"Kacap na yt powiedział więc to prawda".

W motocyklu łańcuch jest homologowany na dwie tony na ogniwko. Wytrzymuje razem z