Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jin:

Mam taką teorię (z dupy), że posiadacze fajnych samochodów są troszkę lepszymi kierowcami niż przeciętni zjadacze benzyny


Chodzi o to, że dojeżdżają do zderzaka na autostradach, ignorują zakaz parkowania czy zajmują ponad jedno miejsce na parkingach, bo pchają się wielkimi SUVami do centrum miasta i galerii handlowych?
ja mam dokładnie odwrotna teorie...


@Asso:
Dla mnie drogie nie jest równe fajnemu. Określam tak auta, które kupuje się z pasji do motoryzacji i jazdy nimi, a nie z powodu zasobnego portfela. Przykłady trgo co mam na myśli: Miata, Focusy z pięcioma cylindrami, Golf Country, niektóre Saaby, BMW Z3 Coupe, terenowe terenówki, youngtimery...

@j557:

Mittelstraße w Jenie.

@V_I_B_E_S:

W210 i 211 miały taką wesję. Ten z fotki ma V8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS:
No to poczekaj jeszcze kilka tys. km i zobaczysz co się zacznie dziać.

Już #!$%@? z tym, że te wszystkie heczbeki są wykonane z plastiku i ceraty, że chodzą jak sieczkarnia i że prowadzą się jak pijany koń....ale to jest złom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS:
Na pewno nie to. Dwie sztuki i30 i jedna kijanka w rodzinie na tym piecu nie dożyły 200k km.
Pierwsze i30 wyzionęło ducha jeszcze przed 100k km.

Druga sprawa. Nie po to jeżdżę benzyną, żeby słyszeć diesla spod maski.

Trzecia. Polecam cokolwiek byle nie koreańskie wynalazki.
I jeśli myślałeś że polecę jakiegoś vaga to nie ten adres - jeżdżę lancerem jako daily
@wojtoon: diesla to nie slychac, wiec nie wiem o czym mowisz.

Moim zdaniem nieodpowiednia eksploatacha lub gaz zabila te silniki.

Natomiast ja polecam tylko 3 marki - Hyundai, Kia i Toyota. Lancer niezly, ale Mitsu mialo duzo wspolnego z Hyundaiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtoon: Masz chyba sporo racji kolego. Kuzyn ma i30 pierwszej generacji z 2010 lub 2011 roku, silnik 1.4 109KM benzyna chyba delikatnie ponad 200k nalotu i mówi, że oleju to nie wymienia bo cały czas musi dolewać nowy.