Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: Rozmiar jest dobry (S), 170 cm here. Rower kupiłem niedawno, dopiero zaczynam jezdzić na szosie. Co według Ciebie jest nie tak z wysokością siodełka? Chętnie posłucham rad i poeksperymentuję :)
@Lumeen: Jest nisko, nawet jak na jakiś endurance czy inny gravel. W każdym przypadku powinno w całości mieścić się powyżej linii kierownicy (najwyższego punktu).
Do ustawienia polecam metodę LeMonda. Plus/minus 3 mm od wyliczonej wartości, jeśli dobrze wszystko pomierzysz i ustawisz.

PS – Za podawanie rozmiarów rowerów szosowych przy pomocy liter powinno się wieszać za jaja.
@krabozwierz: i tu cie mam "tępy soszolocie " od kiedy zaczalem pluc jadem na was nie przekraczam nigdzie predkosci. male tego roweru tez czasami uzywam i nie mam problemu jechac droga rowerowa i schodzi z roweru przed kazdym przejsxiem dla pieszych. jezeli wymagam jakis zachowan to najpierw trzeba zaczac od siebie
@Mrrilb ja tam wolę przez skrzyżowanie przejechać droga i na dodatek środkiem pasa (żeby mnie było widać z daleka i nikt nie próbował wyprzedzac) jak normalne pojazdy te 30-40km/h szczególnie jak jadę droga z pierwszeństwem i nikt nie ma ze mną problemu żeby mnie zauwazyc.
Mam w dupie te niebezpieczne gownosciezki, które nie powinny być nigdy niczym więcej jak chodnikiem z ew możliwością poruszania się rowerem jak ktoś się boi jechać po