Wpis z mikrobloga

@Steczny: Mesjasz świata gier CDPR może tylko rosnąć xD

Cena wzrosła prawdopodobnie dlatego, że jest masa #!$%@?ńców którzy stwierdzili "OO JAK ZAJEBIŚCIE ŻE PRZEŁOŻYLI, DOPRACUJĄ BARDZIEJ, DOKUPIĘ JESZCZE AKCJI BO TO BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ STONKS NIŻ WCZEŚNIEJ MYŚLAŁEM".

Grubo będzie przed premierą jak wszyscy stwierdzą że to już czas na "golenie frajerów" aby sprzedać ich super wartościowe akcje hołocie która nie wierzyła w boskość CDPR. I okaże się że jest pierdylion
@Kukki: No ale co to zmienia tak naprawdę? Ludzie którzy będą mieli PS5 zapewne i tak mają już dawno PS4. Feature który raczej nie będzie miał nawet wpływu na sprzedaż.
Ale jak widać skuteczna


@Locati: Na głupich wyznawców wszystko jest skuteczne jak się okazuje. Nawet generalnie złe wieści tak przekręcą żeby się z nich cieszyć i "dokupić jeszcze".

Osobiście im dłużej na to patrzę tym bardziej mam wrażenie, że CP nie spełni oczekiwań i będzie Wirecard 2.0. Zresztą nawet jak spełni to ciekawi mnie czy znajdzie się taka liczba osób która kupi od tych wszystkich wyznawców te przepompowane akcje w ciągu
@Locati: No problem z CDPR jest taki jak z Teslą. Fanatyków nie da się przewidzieć, może się okazać że oni wierzą że CDPR będzie kiedyś wart milion $ za akcję bo stonks go into infinity i trzeba trzymać do emerytury - a najlepiej jeszcze dokupić od tych grubasów co sprzedają - frajerzy zwątpili w boga w końcu że chcą sprzedać dobro o wartości równej nieskończoność i skupią od nich wszystko za
@Steczny: bo rynek jest cwańszy niż ludzie myślą. Jak pierwszy raz przesunęli to każdy bał się kupić. Teraz przez to, że większość wie co się wydarzyło przy 1 przesunięciu to po prostu każdy chciał się nachapać pewnie po 300-320zł, bo myślał, że reakcja na przesunięcie premiery teraz będzie taka sama. Rynek jest jednak cwańszy i wtedy leszcz został wyleszczony, a teraz leszcz nie mógł złapać.