Wpis z mikrobloga

Ja dalej chodzę. Raz dwa razy na rok. Mówię szczerze co mnie boli i z czym sobie nie radzę. Księża zazwyczaj mówią, że Bóg czy Jezus zawsze ma dla nas pomocną dłoń i jest gotów wybaczać, jakkolwiek dla osób nie wierzących by to dziwnie nie zabrzmiało. Zada pokutę czasem coś zmówić czasem coś innego, jak np. pokontemplować np. nowonarodoznego Jezusa w szopce. Tak. Pomaga


@sokal44: Ja już nie chodzę, ale jak
Widzę ze niektórzy tyrają z regułki wykutej przed pierwsza Komunia. Wyobraźcie sobie ze jakbyście poszli do spowiedzi teraz i próbowali się wyspowiadać bez regułki to ksiądz by powiedział żeby sobie regułke lepiej przypomnieć XDD
@Kressska: no ale co w związku z tym ? To czy chodzisz tam to świadczy że jesteś dobrym człowiekiem, czy może że jesteś zamożnym człowiekiem, czy może że jesteś dobrym materiałem na męża bądź żonę? Jak chodzisz do kościoła to znaczy że popierasz tuszowanie spraw pedofilów w KK ? Co wg Ciebie oznacza że ktoś chodzi do kościoła, a ktoś nie chodzi. Czy ktoś jest gorszy w tym momencie? Bo nie
Jak na złość babcia na stare lata stała się mocno sceptyczna wobec kościoła, ogólnie już po pełnoletnosci się nie ukrywalem z ateizmem (zjedzenie pierwszego kwasa mocno w tym pomoglo) i nagle się wszyscy z rodziny ujawnili, jeden po drugim, aż sam byłem zaskoczony


@LadniePieknie: Może też zarzucili kwasa XD