Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, na wykopie tyle sie mówi, że kobieta ma tak łatwo na rynku matrymonialnym, że na jedną kobietę to z 10 mężczyzn poluje na raz nawet jak z wyglądu jest zdecydowanie poniżej średniej. W moim prypadku ostatni mężczyzna wykazał zainteresowanie pół roku temu, nigdy nikt mnie nie podrywał w autobusie, kawiarni czy na przystanku. Czy to juz kobiecy przegryw czy coś robię nie tak? XD #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Stacys_mom: bo to są tylko urojenia wykopków. Z takich moich przemyśleń patrząc po znajomych stwierdzam, że fajni faceci są raczej nieśmiali, a ładne, ale skromne dziewczyny nie cieszą się wcale takim powodzeniem jakby mogło się wydawać. Najczęściej podrywane są te przeciętne, ale wulgarne, które ubierają się wyzywająco i chleją na umór. Nie przejmuj się, że faceci nie podbijają do ciebie na każdym kroku, bo ważniejsza jest jakość niż ilość.
  • Odpowiedz
@Stacys_mom no to kto cię miał podrywać? xD

Czasy podrywania na ulicy się skończyły - generalnie kobiety są teraz bardzo wybredne i bardzo niechętne do rozmowy z nieznajomym na ulicy. Jakbyś spróbowała 100 razy i za każdym razem została wyśmiana lub usłyszała "sorry mam chłopaka", to też dałabyś sobie spokój.

Generalnie jeśli chcesz, żeby ktoś do ciebie zagadał to ty pierwsza musisz mu dać o tym znać - uśmiechem, nawiązaniem kontaktu
  • Odpowiedz
@Stacys_mom: Z perspektywy niebieskich wygląda to podobnie. W necie nikt Cię nie odbierze taką osobą jaką jesteś bo zwyczajnie nie da się wszystkiego wirtualnie przekazać. Ludzie momentalnie tracą sobą zainteresowanie bo przecież zaraz ktoś nowy wpadnie do pary, karuzela się napędza. W realu jeśli ktoś nie ma 20-25 lat i się uczy to zaczynają się schody jak w pracy masz 99% osób tej samej płci. Na wykopie każdy bez problemu
  • Odpowiedz
@Stacys_mom: Nigdzie nie napisałem, że jest do niczego i tego nigdy nie daj sobie wmówić. Niekiedy jest trudniej, niekiedy trzeba działać inaczej lecz sprytny kot zawsze spada na cztery łapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz