Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ql00: aha czyli by się zgadzało z moją teorią, wśród znajomych którzy mają 35-43 lata wychodziło nie raz, że kobiety też zabiegały o swoich facetów, np. jedna koleżanka z pracy w czasach studenckich finansowała randki ze swoim teraz-już-mężem bo był biedny jak mysz kościelna a potem z czasem dorobił się małej fortuny więc żyją w luksusie


( ͡° ͜ʖ ͡°)
moja żona wielokrotnie zabierała mnie do restauracji jeszcze jak nie byliśmy małżeństwem - zawsze z tekstem, że jak ona mnie zaprasza to ona płaci


@dzana: czyli teraz pewnie nigdzie nie jeździcie na wycieczki bo każde z was boi się zaproponować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

My z różowa czasem sobie stawiamy ale głównie dzielimy się rachunkami
@Anoniemamowy: Jeździmy cały czas na tyle ile jesteśmy sie czasowo ogarnąć przy trojce dzieci. Akurat w tej kwestii sie idealnie dobraliśmy bo oboje lubimy zwiedzać nowe miejsca, próbować nowe rzeczy i generalnie dobrze zjesc.
Z płaceniem tez jest troszke inaczej, bo wiekszosc budżetu i tak jest wspólna, ale jak sa jakies okazyjne wyjścia, na przykład urodzinowe to nadal płaci ta osoba, która zaprasza
@SzubiDubiDu: Jesteśmy pomiedzy 30 a 40. Z tym że ja się z Twoją teorią nie zgodzę, znam sporo młodszych dziewczyn ktore mają podobnie, dbają o swoich facetow i tez im robią prezenty, niespodzianki, zabierają ich w różne miejsca. Po prostu ludzie w normalnych związkach dbają o siebie i oboje sie starają
@Xtreme2007: Mem obrazuje ogrom dysproporcji między kobietą a mężczyzną w kwestii popytu na rynku matrymonialnym. Kobieta posiada wartość sama w sobie (#!$%@?, płodność), facet wartość musi dopiero wypracować i dzielić się nią z kobietą, żeby była ona zainteresowana relacją. Wyjątkiem są bardzo atrakcyjni mężczyźni, posiadający wartość w postaci "dobrych genów".
@Xtreme2007: bo typowy przegryw to by chciał po prostu taką kurtyzanę - wystarczyłoby, żeby zapłacił jej za jedzenie i błyskotkę i ona by się mu musiała zawsze oddać w ramach zapłaty ¯\_(ツ)_/¯ a życie tak jednak nie działa...