Wpis z mikrobloga

jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-ode-mnie-ponizszy-poradnik-ma-na/

nigdy w sumie nie uzywalem perfum zawsze jakas kulka pod pache czy sztyft(adidas czy odlspice)

jakie polecacie najpierw? takie do 100zl ,nie musi byc ich duzo

szuakam swieze , na codzien, zeby nie ciagnal sie ogon jakies lekkie czy cos
w sumie nie wiem czego szukam xD
patrze na poradnik ale wiele rzeczy nieaktualnych z cenami

#gownowpis
#perfumy #pytanie
zmyslaw - jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-od...

źródło: comment_1592344932wnZid04I92DP31Sj5RiAgh.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zmyslaw IMHO jak jesteś zainteresowany Cool Water, to lepszym wyborem będzie Coty Aspen. Na Allegro chyba dwie dyszki kosztuję, a zapach dużo lepszy i trzyma cały dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
w dougas
BRUNO BANANI MAGIC MEN WODA TOALETOWA 50ML SPRAY
tego wgl nie ma

lacose po 200zl tylko duze butelki
Davidoff Cool Water za 160
  • Odpowiedz
  • 1
@zmyslaw Jak wyżej Douglas to może istnieć, żeby poznać zapach ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tak to tylko perfumehub i odlewki z #rozbiorka
No wg mnie Aspen dużo lepszy. Osobiście Cool Water mi nie podszedł. No i Aspen ma dużo lepszą trwałość
  • Odpowiedz
  • 0
@zmyslaw No, one te blotery spryskują jak p------e, później nie wiadomo co jest co, a wszystko czuć tak samo xD
To witamy w #bojowkaaspen ;)
I tak za miesiąc się będziesz interesować zapachami za 10 razy więcej od Aspena ( ͡° ʖ̯ ͡°) Perfumy to niebezpieczne hobby ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@guru8: masakra..psika 2 co chce i 5 tych co ona chce za 800zl nic nie jest podpisane i wgl
dupeckze 9/10 usmiechenita i wgl mowi ze w tych bedzie mi super i wgl masakra co ludzie za hajs robia xD

wiem ze moze tak byc
poki co lipa z sianem chcoiaz sa ludzie co sraja hajsem i czytam ze apsen biora
widze ze perumofile sa xD w sumei rozumiem ich
  • Odpowiedz
  • 0
@zmyslaw No cóż, taką mają pracę, szukają frajerów którzy nie znają technik manipulacji w sprzedaży. I widocznie są dobre w tym. Mnie też uderzyło brak cen, typowe szukanie barana, o dziwo w niemieckim Douglasie ceny są. Ja ledwo wszedłem to do mnie jakaś momentalnie doskoczyła xD
Tak swoją drogą, nieraz nawet nie ma się co sugerować cenami, bo niektóre perfumy poniżej stówki są zadziwiająco dobre. Nieraz lepiej kupić jakiś klon drogiego
  • Odpowiedz