Wpis z mikrobloga

jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-ode-mnie-ponizszy-poradnik-ma-na/

nigdy w sumie nie uzywalem perfum zawsze jakas kulka pod pache czy sztyft(adidas czy odlspice)

jakie polecacie najpierw? takie do 100zl ,nie musi byc ich duzo

szuakam swieze , na codzien, zeby nie ciagnal sie ogon jakies lekkie czy cos
w sumie nie wiem czego szukam xD
patrze na poradnik ale wiele rzeczy nieaktualnych z cenami

#gownowpis
#perfumy #pytanie
Pobierz zmyslaw - jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-od...
źródło: comment_1592344932wnZid04I92DP31Sj5RiAgh.jpg
  • 78
@zmyslaw: Ziom, od 3 miesiący nie trzeba chodzić na uczelnie, idź do roboty XD
Perfumy warto mieć, dopełniają kreację osoby. A dobre flakony potrafią zawrócić babą w głowie. W liceum nauczycielka mówiła w jednej grupie, że ładnie pachnę, a nawet nigdy nie miałem z nią zajęć XDD
bruno banani magic man,


@Kieres: ale ja obrone mialem 2 tyg temu ... nie moge nigdzie isc bo nie mam dyplomu ani swiadectwa ze szkoly srendiej ... dyplom za msc takze ...ale jak bedzie lipa to ogarne zeby gdzdies isc
@zmyslaw: Bez przesady ale perfumy niewyczuwalne dla nikogo oprócz nas gdy mówimy o zwykłym używaniu a nie pasji nie maja dla mnie sensu. Nie projektują czyli są słabo wyczuwalne dla otoczenia.
@zmyslaw: Mi się kojarzy raczej z kobietami 45-60 które potrafią na siebie wylać pół butelki Chanelki jakiejś i wsiąść do pociągu. Jeśli idziemy na spacer możemy dowalić więcej, na imprezę na grillu także ale jak idziemy do pomieszczenia zamkniętego trzeba uważać. Dla mnie perfumy to idealne dopełnienie człowieka. Ile to rozmow fajnych zaczynało się od „masz ciekawe perfumy”
@zmyslaw: W latach 90-00 zawsze takie przezroczysto niebieskie były bardzo odświeżające. Teraz niestety to nie jest metoda. Wszystkie są albo blado-niebieskie, albo blado-żółte. Miałem jakąś próbkę z Hugo Bossa, ale pachniała ładnie tylko w testerze - po zakupie - kupa.

Dawniej - h2o, aqua di gio, teraz... ciężko powiedzieć. Są delikatne zapachy, ale cuchną jak mydło przez całą noc. Sam wolę mocniejsze zapachy, o dziwo le coupe (taka w piramidkowej butelce)
dzisiaj dodalem wpis ze wiekszosc wkacji dorabialem na magazynie i chcoaiz po studiach chce juz miec noramlan prace a nie smierdzacy magazyn. wiem jak to brzmi ale wole przeczekac do dyplomu i pojsc do noramlenj pracy a nie podbijac januszow bo juz mnie #!$%@? strzela

boje sie ze mam nos jak gowno i mi sie bedize poodbac a wroce do domu i gowno xD
korzystajac z wasyzch opinie postanowilem wybrac mniejsze pojemnosci
@zmyslaw: proste: bierz partnerkę/partnera ze sobą, albo mamę, albo tatę, albo koleżankę/kolegę, kurde :D tylko nie sprzedawczynię, bo większość chce sprzedać to, co najdroższe, ale jak będziesz pachniał sam dla siebie ok, a także osoby, którym na tobie zależy nie będą zataczać się ze smrodu, to jest ok zapach :) Testuj IRL
A za te cene w Rossmanach i innych znajdziesz coś dla siebie :)
am


@fiziolek: sprzedawca ma za zadanie sprezdac to co na magazynei lezy daltego bierze sie kogos z zewnatrz zaufanego tak robia w media amrkatah nacialem sie tak keidys
pracuja tam ludzie po tehcnikum czy ogolniaku ktorzy sraja na wszystko i musza cos jesc a nei ze ich to interesuje

drogie perfumy jak drogie ciuchy - za duzo nie zrobia jak ogolnie lipa takze

cebula mocno teraz - warto kupic tanio pdobroki
@zmyslaw:
Nie kupuj żadnych podrób.
Napisz na tagu #rozbiorka, że potrzebujesz odlewki na lato.
Weź po 5ml sobie na próbę i za 100zł będziesz miał kilkanaście zapachów z różnych półek cenowych jak i grup zapachowych.
Zaufaj mi, wyjdziesz na tym dobrze :)
@dradziak: az tak zle nie jest ze mna xD miesiac do dyplomu lipa a pozniej szuakm roboty ew ide obojetnie gdzie i w meidzy czasie suzkam czegos lepszego bo tez nbie chce siedizc nie wiem ile
ale przyunaje praca w gowno magazynie juz mnie #!$%@? bo kazde wakacje tak mialem eh
@zmyslaw: testuj co chcesz. Na mnie takie Bossy i Armani się nie trzymają, a le coupe cały dzień. I nie, dla zgryźliwych - to nie to, że się nie myję, ale po prostu śmierdzę ludziną. Nie ważne ile zapłacisz, ważne, żebyś się z tym czuł ok :D