Wpis z mikrobloga

jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-ode-mnie-ponizszy-poradnik-ma-na/

nigdy w sumie nie uzywalem perfum zawsze jakas kulka pod pache czy sztyft(adidas czy odlspice)

jakie polecacie najpierw? takie do 100zl ,nie musi byc ich duzo

szuakam swieze , na codzien, zeby nie ciagnal sie ogon jakies lekkie czy cos
w sumie nie wiem czego szukam xD
patrze na poradnik ale wiele rzeczy nieaktualnych z cenami

#gownowpis
#perfumy #pytanie
zmyslaw - jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-od...

źródło: comment_1592344932wnZid04I92DP31Sj5RiAgh.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@zmyslaw zrozum szanowny, że tak naprawdę to, co pasuje innym może nie pasować Tobie :) testuj na sobie jak królik, najpierw wąchnij z flakona, później się spryskaj testerem i pozwól powąchać siebie innym. Tak wyjdzie najlepiej i najtaniej :)
  • Odpowiedz
@zmyslaw ale czego oczekujesz? Że ktoś Cię naprowadzi na Twój zapach? Na jednym dana kompozycja cuchnie, na innym pachnie, na jednym ciągnie się w nieskończoność, na innym zanika tuż po spsikaniu. Uzbroj się w osobę zaufaną i marsz do drogerii lub perfumerii w zależności od kasy. Nikt nie zapachni Cię przez neta, a możesz tylko pożałować.
  • Odpowiedz
@zmyslaw to jak będziesz w takiej drogerii, to spróbuj na sobie też takiego, który Cię nie interesuje, wyniki mogą być ciekawe. W necie - kwiatowy, intensywny itd. na skórze - łagodny i dopełniający naturalny zapach :D bo od Twojego własnego smrodu będzie zależało, co Ci będzie pasować, a co nie :)
  • Odpowiedz
@fiziolek: ale ja nie wiem co to są toaletowe i czym się różnią od innych oraz w drogeri inaczej jest
Boje się że kupię a w domu lipa albo że zwietrzeje nie znam się pełno obaw xD
  • Odpowiedz
@zmyslaw: dobra, wołaj jutro :D myśle, że tak. dziewczynom się przeważnie ten zapach podoba, także zły nie jest. jednak zawsze zostaje kwestia gustu, niektórzy tu zachwalają sobie jakieś zapachy, które mi zwyczajnie śmierdzą jak jakieś perfumy z bazaru za 5 zeta...
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: i tego się boje...
Kupię coś fajnego a później że śmierdzi ew że np dupy powiedzą że gówno
Wiadomo nie tylko dla nich ale lepiej jak ci powie że ładnie oachniesz
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: Ja zachwalam Le Coupe z bazaru za ok 30zł :D nie wiem po ile teraz, bo ostatni mam jeszcze z czasów zamierzchłych (często nie używam), ale np obecne bruno banani są za słoskie dla mnie, aqua di gio zamiast odświeżać powodują, że śmierdzę jak zdechły kogut, niemal wszystkie Hugo Boss pachną na mnie przez 2 minuty i koniec - wody perfumowane, nie miałem szczęścia na same perfumy
  • Odpowiedz
@zmyslaw: ja długo szukałem zapachu, który mi podpasuje i trafiłem na te bo zaczepił mnie typowy złodziej ćpunek, który je wyniósł z rossmanna i zapytał czy za dwie dyszki wezmę bo na fetę potrzebuje. stwierdziłem, że za tyle to wezmę i najwyżej komuś wcisnę na prezent w razie lipy. okazały się świetne jak na mój gust.

@fiziolek: no trochę słodko pachną, ale nie bardzo słodko. już nie pamietam
  • Odpowiedz
nigdy w sumie nie uzywalem perfum zawsze jakas kulka pod pache czy sztyf


@zmyslaw: w razie czego, to masz świadomość, ze jedno nie wyklucza drugiego i perfum pod pachę się nie ładuje?
  • Odpowiedz