Wpis z mikrobloga

jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-ode-mnie-ponizszy-poradnik-ma-na/

nigdy w sumie nie uzywalem perfum zawsze jakas kulka pod pache czy sztyft(adidas czy odlspice)

jakie polecacie najpierw? takie do 100zl ,nie musi byc ich duzo

szuakam swieze , na codzien, zeby nie ciagnal sie ogon jakies lekkie czy cos
w sumie nie wiem czego szukam xD
patrze na poradnik ale wiele rzeczy nieaktualnych z cenami

#gownowpis
#perfumy #pytanie
zmyslaw - jestem po poradniku https://www.wykop.pl/wpis/38426465/kilka-slow-wstepu-od...

źródło: comment_1592344932wnZid04I92DP31Sj5RiAgh.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@zmyslaw: Nikt nie doradził jeszcze perfum tak z dupy. Musisz się sam przejść do wąchalni i zobaczyć co Ci się podoba. Możemy polecać, doradzać ale finalna decyzja i odpowiedzialność z nią związana leży na Tobie.

Prada Luna Rossa, odlewka z mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fum ta


@Krzysu: no nie wiem nie licze ze doradzicie mi w #!$%@? ale wolalbym sprawdzone cos
jestem zielony w tym wiec kazda pmoc jest dobra
nie wime nawet jak sie pisakc urbania rece szyja nic
  • Odpowiedz
@zmyslaw:
Aż kurde zaraz sprawdzę ten poradnik, bo dawno do niego nie siadałem...
Jeśli chcesz flakony, to:
Jil Sander - Sun Men
Just Jack - Vetiver
Trochę ponad 100zł wyjdzie, ale masz fajne perfumy na lato, a tak ogólnie to weź sobie z #rozbiorka odlewki od Mirków i Oni Ci kilka letniaków dadzą do potestowania :)
  • Odpowiedz
@zmyslaw:

żeby nie ciągnął się ogon...


To zabawne gdy ktoś ma oczekiwania odwrotne od większości stałych bywalców tagu xD Lacoste Essential, tani i kiepsko projektuje, uniwersalny
  • Odpowiedz
@dradziak: myslalme by kupic nie takei duze flakony ale moze 30 czy mniej zeby sprawdzic
w dodatku nie wiem gdzie psikac jak uzywac na co i w jakich sytacjach

zawsze perfumy kojaryzly mi sie z brudasami co sie nie myja ale maja perufmy za nie wime ile
  • Odpowiedz
@zmyslaw: Obecnie nie używam, bo mam masę innych zapachów. Z tego co kojarzę to był mój pierwszy zapach.
Jest dobry, lekki. Idealny na początek, szczególnie, że mamy teraz lato.
Przed wyjściem z domu po strzale na nadgarstek i po jednym za uszami
  • Odpowiedz
@zmyslaw: 130 zł za 100ml na Notino. To jest naprawdę malutko jak na perfumy. Ludzie z tagu kupują perfumy po 1k za flakon, wszystko przed Tobą XD
  • Odpowiedz
Just Jack - Vetiver


@Kieres: wiem o tym czytalem posty sprzed tygodnia zanim napisalem tak zexD mam slaby budzet studenta takze nie chce sie rzucac z sianem
  • Odpowiedz
@zmyslaw: bruno banani magic man, przez chwile po psikaniu mocno pachnie ale zaraz przestaje tak walić ostro po nosie, zapach moim zdaniem delikatny i przyjemny. z takich do 100zł dla mnie najlepsze, no i lacoste też fajne są, ale niektórym mocno nie pasują.
  • Odpowiedz