Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Przecież od dawna konserwy próbują sprzedać narrację, że konserwatywki to piękne kobiety, idealne żony i matki, podczas gdy u przebrzydłych lewaków to same grube feministki z różowymi włosami
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Ty lewaku-szowinisto, chcesz zabronic noszenia przez kobiety tego na co maja ochote.. teraz kobiety sa wyzwolone spod meskiej opresji ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Konfederacja nie traktuje kobiet jak nie wolnice, ich cialo ich wybor co na nie wkladaja, nic wam do tego.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: z moich obserwacji jest w drugą stronę xD. Te ładniejsze to lewaczki. Taki dowód anegdotyczny bardziej, ale może ktoś podziela spostrzeżenia.
  • Odpowiedz
@Olsea: a moje spostrzeżenie jest takie, że wygląd raczej nie ma nic do preferencji politycznych, chociaż nie wiem, może się myle, może są na to jakieś badania ale wątpię
  • Odpowiedz
@Olsea: Przede wszystkim to zależy, co się komu podoba :P. Ogólnie, to bardzo niewiele w życiu poznałem kobiet, które by w ogóle interesowały się polityką, a jeszcze mniej tych, które w wypowiedział wyszłyby poza bezpieczny mainstream, narażając się na ostracyzm. No i wreszcie te, które były zaangażowane politycznie, to zdecydowanie w lewą stronę :P
  • Odpowiedz