Wpis z mikrobloga

  • 1
@Harmideron: Moje diety właśnie na tym polegały. 2200 kcal zamiast 1300. Zdrowe tłuszcze, dużo węglowodanów, warzyw, orzechów, odżywki białkowe dodatkowo
Było to mega wycieńczające i serio waga stała w miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ba8ka: ja mam, nadwyżka kaloryczna była miesiąc i waga w miejscu, męczące to już jest, ciągłe jedzenie... Jedyne co mi się robi od tego to tłuszczyku przybywa na brzuchu :/ u Ciebie nie?
  • Odpowiedz
  • 1
@mateusz-zahorski: Ćwiczyłam w trakcie tych diet, więc nic się nigdzie nie odkładało. Chyba wypróbuję innego dietetyka, bo pomysły już mi się skończyły jak przytyć :/
  • Odpowiedz
  • 0
@TullamoreD: Miałam taki pomysł, ale raczej nie. Badania kilka lat temu na książeczkę sanepid by to wykluczyły. Jakieś prześwietlenia czy USG tez nic nie pokazały
  • Odpowiedz
@Ba8ka: ok, może znajdziesz coś innego. Generalnie szukaj czegoś co da się szybko zrobić i szybko zjeść i jest bombą kaloryczną. Wszystkie diety typu pełne obiady, gotowane na parze itp. słabo się sprawdzają bo się nie chce tego robić, i do końca zjeść. Najlepsza dieta to taka która faktycznie utrzymasz. Pomyśl, może lubisz truskawki i będziesz sobie robić je z jogurtem i cukrem w dużych ilościach. Ja do tego ćwiczyłem ale
  • Odpowiedz