Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? mieliście te studniówki xD ja przyszedłem z parą i głównie z nią siedziałem przy stole i piłem, czasem wyjście na parkiet, wódka normalnie na stołach i nikt problemu nie robił.
@xPekka: Nie chcę zdradzać konkretów, ale powiedzmy, że grali w nim panowie po 60. Trochę pomieszałem, bo ten zespół był na poprawinach. Na samej studniówce też grał zasponsorowany zespół, ale mniejszego formatu i akurat dawali radę.
Przyjechali fotografowie z jakieś gazety (nie przedstawili się) i oferowali sesje profesjonalną za free. Wszyscy od razu, że okej i super. Tłumy do nich waliły.
Po tygodniu okazało się, że byli to reporterzy z Wysokich Obcasów i zrobili z mojej studniówki oraz okolicznych innych reportaż "Studniówka na prowincji". Nasi byli na okładce...

Pobierz bilas - Przyjechali fotografowie z jakieś gazety (nie przedstawili się) i oferowali s...
źródło: comment_1592302708ELSw9YQY5QFhLftXhnkmSq.jpg
@Lililijka: Miałam tak samo. xD Planowałam uciec koło 23, a zostałam do białego rana xD
Na początku było faktycznie drętwo, bo kazali nam siedzieć klasami, a wiadomo, zawsze są jakieś grupki, nie każdy za sobą przepada... Na szczęście potem każdy siedział gdzie chce, bo większość tańczyła a po północy część już wyszła, myślę, że wódka pod stołem też zrobiła swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dzięki temu większość
@Whispererer:
w eliminacjach wypadło że mam tańczyć z trochę autystyczną (?) #szaramyszkadlaanonka (takie 6,9/10) która uczy się najlepiej w klasie
chwilę potem ona się wyłamała, i została zastąpiona dziewczyną z klasy niżej

a podczas samego tańca przy jakiś tam wygibasach z "jakiegoś powodu" nie trzymałem ręki dostatecznie mocno i się rozerwaliśmy ze 3 razy
@Whispererer: Moja studniówka była super. Fajna zabawa, piliśmy na legalu, tańce hulanki swawole. Wyszedłem z różową o 6.15 rano jako ostatnia para, jak już orkiestra zwijała sprzęt, drąc się na całą okolicę "To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść"