Wpis z mikrobloga

@Whispererer: Najgorsze było to, że studniówka była poprzedzona rokiem super osiemnastek przez co mimo, ze była super imprezą to się nie wyróżniała na tle pozostałych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i kiepskie było tez to, ze obecne były tam wszelkiego rodzaju #!$%@? których nikt nigdzie nie zapraszał, co w efekcie poskutkowało tym, ze zrobili sobie w przejściu między salą, a toaletą zebranie chyba na 20 osób
  • Odpowiedz
@Whispererer ja wspominam swoją dobrze ale pamiętam sytuację o której wszyscy potem gadali xD taki szkolny chad bzykacz poszedł na studniówkę ze szkolna idiotka, taka pusta laska do kwadratu, wszyscy zastanawiali się co mu #!$%@?. No i jak po nią przyjechał to ta wyszła z domu cała na różowo, CAŁA, włosy jakiś tapir i makijaż jak u prostytutki zza wschodniej granicy. Powiedział że jak się nie przebierze to on #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Whispererer: nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy brali na studniówkę partnerow spoza szkoły. Ja chciałem się bawić z ludźmi z klasy i znajomymi ze szkoły, bo z innymi to sobie mogłem pójść normalnie do klubu, a tymczasem ci ludzie co sobie kogoś zaprosili cały czas poświęcali swoim partnerom. To mi się chyba najbardziej nie podobało na studniówce - obce mordy, pomijając juz ekipę filmującą, czyli dwóch kolesi którzy nagrywali w kółko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pitaja: Płodna Julka, która podobała się połowie klasy tańczyła praktycznie całą studniówkę tylko ze mną (uliczny denser here) to i jeden maczo, chciał siłą ją "odebrać" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz