Wpis z mikrobloga

@HonyszkeKojok: Ideologia - pojęcie, które określa zbiory poglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata. Zbiór poglądów wyrażających interesy jakiejś klasy, mobilizujących ją do walki o władzę i uzasadniających utrzymanie władzy w celu przekształcenia rzeczywistości zgodnie z interesem tej klasy i jej widzeniem świata: np. ideologia burżuazji czy komunizm jako ideologia proletariatu. Ideologię rozumie się więc jako zespół symboli, mitów, schematów myślowych i struktur językowych, które kształtują komunikację między ludźmi, odzwierciedlając
@YgoR: No nie, postulaty tych ludzi nie mówią że każdy ma być gejem, a tyle że chcą równych praw. Jeśli to dla Pana Metzena jest ideologia to spoko, nie różni się od innych polityków którzy budują coś pozytywnego a później to niszczą.
@HeniegPrime:

No nie, postulaty tych ludzi nie mówią że każdy ma być gejem, a tyle że chcą równych praw.


Właśnie mowa jest nie tylko o "równouprawnieniu", czy akceptacji! W tym leży cały problem. Na tęczowych marszach skanduje się hasła atakujące ludzi wierzących, walczy się z pojęciem narodu, kultury. Promuje się absurdalny postulat aborcji na życzenie, walkę z instytucją małżeństwa, antynaukowe dżenderyzmy, globalizm, masową imigrację, na zachodzie BLM czy nawet socjalizm. Tęczowe
Pobierz
źródło: comment_1592287160rQEjAWD6Pq6zI2w2Wf6X8Q.jpg
@YgoR: Ja tu widzę same pozytywne postulaty. Nie słyszałem o tym by mówili że socjalizm jest dobry a przynajmniej nie od zwykłych ludzi związanych z tym ruchem.

Ale po twoim sposobie wypowiedz wiem że cokolwiek by człowiek nie napisał to lewackie i kłamliwe i w ogóle fe.
@HeniegPrime:

Ale po twoim sposobie wypowiedz wiem że cokolwiek by człowiek nie napisał to lewackie i kłamliwe i w ogóle fe.


Źle mnie oceniasz, mam konserwatywne poglądy ale nie chcę utrudniać życia osobom homoseksualnym, szanuję ich tak samo jak wszystkich, popieram postulat uproszczenia prawa ws. umów partnerskich - sprzeciwiam się natomiast upolitycznionym tęczowym środowiskom, które tych ludzi po prostu wykorzystują i traktują jak taran w wojence politycznej i ideologicznej.
Na tęczowych marszach skanduje się hasła atakujące ludzi wierzących, walczy się z pojęciem narodu, kultury. Promuje się absurdalny postulat aborcji na życzenie, walkę z instytucją małżeństwa, antynaukowe dżenderyzmy, globalizm, masową imigrację, na zachodzie BLM czy nawet socjalizm. Tęczowe środowiska to czysta skrajność wykorzystująca mniejszości do popularyzowania szkodliwej, lewackiej rewolucji obyczajowej i wojenki politycznej.


@YgoR: wy to wszystko sobie mieszacie, zeby dało się obronić teze.

Owszem, ideologią jest lewicowy/marksistowski/wolnosciowy swiatopoglad, w ktorym
@ehhhh:

ideologią nie sa osoby LGBT domagajace sie swoich elementarnych praw


Prawdziwi konserwatyści nie mówią o ludziach LGBT, mówi się o organizacjach, środowiskach politycznych i ich postulatach, to one tworzą ideologię której się sprzeciwiają.
@L3stko: ale #!$%@? wyjaśnił xD

Ideologia gender i postulaty ruchów lgbt mogą mieć wspólne punkty w niektórych miejscach, ale równie dobrze można w ten sposób powiedzieć że Mentzen rozsiewa hitlerowską ideologię bo chce niższych podatków (a jak wiemy, nawet za Hitlera były niższe podatki), taki sam sposób rozumowania.