Wpis z mikrobloga

"Nie przeszkadzają mi, ale niech nie obnoszą się tym co robią w łóżku". Zawsze jak to czytam to się zastanawiam jak można sprowadzać homoseksualizm do seksu XD Nie wiem kto to pisze, ale strzelam, że najczęściej osoby o wypaczonym poglądzie jak wyglądają związki z drugim człowiekiem, osoby które seksu albo nigdy nie uprawiały, albo uprawiały go raz w życiu. Więc tak w skrócie wam wytłumaczę jak przedszkolanka jak to wygląda. Jest pan, który jest hetero więc pociągają go kobiety. Spotyka panią, która jest hetero i zaczynają się tam spotykać na jakieś randki, kina i takie tam. Zaczyna coś między nimi iskrzyć, występuję zauroczenie, a po pewnym czasie uczucie. Pan #!$%@? się w pani, a pani w panu, oboje chcą ze sobą spędzić resztę życia i są gotowi zrobić dla siebie wszystko no i przy tym uprawiają seks, bo w końcu seks jest przyjemny i to nic złego. I uwaga teraz jest pani, która jest homo czyli pociągają ją kobiety, spotyka kobietę, która też jest homo i uwaga... Zaczynają spotykać się na jakieś tam randki itp, między nimi iskrzy i wykształca się uczucie i też postanawiają spędzić resztę życia razem i uwaga tez uprawiają seks, bo jest on przyjemny i nie jest niczym złym. A co jeśli homo pan, czyli taki który odczuwa pociąg do panów spotka drugiego takiego pana?... UWAGA!11 Zaczynają spotykać się na jakieś randki itp, wykształca się między nimi uczucie i uwaga uprawiają seks, bo seks jest przyjemny i nie jest niczym złym. Jedyną różnica między homoseksualistami i heteroseksualistami jest płeć osoby, do której ktoś żywi uczucia. A sprowadzanie tego tylko do seksu jest po prostu ignoranckie. Więc jak widzicie homoseksualiści na paradach nie obnoszą się z tym co lubią w łóżku tylko pokazują swoją miłość i to, że potrzebują akceptacji. A od kogo? Np od ludzi, którzy wyzywają ich od części rowerowych, sodomitów, zboczeńców czy mają w planach ich batożenie. A gadanie typu co jak dzieci to zobaczą to już szkoda gadać. No co jak dzieci to zobaczą? Dzieci zobaczą uśmiechniętych, cieszących się ludzi i to coś złego? Zgorszą się, bo zobaczą, że ktoś się kocha albo, że jest szczęśliwy?
#neuropa #takaprawda #konfederacja #4konserwy #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm a na zdjęciu #kalisz
Wanzey - "Nie przeszkadzają mi, ale niech nie obnoszą się tym co robią w łóżku". Zaws...

źródło: comment_1592235582hYRfmXx6sbnFfO39zC0VHD.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wanzey: jedno zasadnicze pytanie, skoro homoseksualni są tak bardzo szczęśliwi swoim życiem, to dlaczego starają się powiedzieć o tym wszystkim? Żyjesz dla siebie/kogoś, kochasz kogo chcesz ale w końcu zrozum ze nikogo to nie obchodzi. Wiem ze dużo osób jest poniżanych przez to ze są homoseksualni, ale nadal to jest mniejszość która będzie traktowana nie tolerancyjnie. Bądź kim chcesz, wierz w co chcesz, kochaj kogo chcesz, ale zachowaj to dla
  • Odpowiedz
@error666 sam sobie odpowiedziałeś

"Wiem ze dużo osób jest poniżanych przez to ze są homoseksualni"

Ciekawe jakbyś się czuł gdyby to na ciebie pluli na ulicy, bili i poniżali bo kochasz Anie czy tam inna Kasię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wanzey: ktoś ci otwarcie mówi że nic do tego nie ma, a ty dalej marudzisz i szukasz dziury na siłę i kręcisz aferę z niczego twierdząc że wcale się z tym nie obnosicie

Chcesz akceptacji to jak ktoś ci mówi że nic do ciebie nie ma to koniec tematu, tego chcesz i to masz
  • Odpowiedz
@YgoR: to akurat proste i logiczne, te organizacje chcą zmiany prawa, które w ich ocenie nierówno traktuje mniejszości, dlatego to upolityczniają. Podobnie czarni w USA i RPA upolityczniali temat ich koloru skóry, żeby byli traktowani na równi z białymi. Nie wiem co w tym dziwnego i nie wiem czemu tego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wanzey: ale co kogo obchodzi kto się z kim spotyka czy z kim mieszka?

"Łóżko" to uproszczenie związku, życia uczuciowego danej osoby. Nikogo nie zajmuje kto co robi w życiu prywatnym. Stare baby się tym interesują. Zatem po co się z tym "obnosić"?

A może po to, żeby móc coś ugrać? Górnicy jak siedzą w kopalniach to też nic nie wywalczają. A wystarczy, że spalą trochę opon, pokrzyczą jaki to niebezpieczny zawód i siup 15. wyplata w
  • Odpowiedz