Wpis z mikrobloga

"Nie przeszkadzają mi, ale niech nie obnoszą się tym co robią w łóżku". Zawsze jak to czytam to się zastanawiam jak można sprowadzać homoseksualizm do seksu XD Nie wiem kto to pisze, ale strzelam, że najczęściej osoby o wypaczonym poglądzie jak wyglądają związki z drugim człowiekiem, osoby które seksu albo nigdy nie uprawiały, albo uprawiały go raz w życiu. Więc tak w skrócie wam wytłumaczę jak przedszkolanka jak to wygląda. Jest pan, który jest hetero więc pociągają go kobiety. Spotyka panią, która jest hetero i zaczynają się tam spotykać na jakieś randki, kina i takie tam. Zaczyna coś między nimi iskrzyć, występuję zauroczenie, a po pewnym czasie uczucie. Pan #!$%@? się w pani, a pani w panu, oboje chcą ze sobą spędzić resztę życia i są gotowi zrobić dla siebie wszystko no i przy tym uprawiają seks, bo w końcu seks jest przyjemny i to nic złego. I uwaga teraz jest pani, która jest homo czyli pociągają ją kobiety, spotyka kobietę, która też jest homo i uwaga... Zaczynają spotykać się na jakieś tam randki itp, między nimi iskrzy i wykształca się uczucie i też postanawiają spędzić resztę życia razem i uwaga tez uprawiają seks, bo jest on przyjemny i nie jest niczym złym. A co jeśli homo pan, czyli taki który odczuwa pociąg do panów spotka drugiego takiego pana?... UWAGA!11 Zaczynają spotykać się na jakieś randki itp, wykształca się między nimi uczucie i uwaga uprawiają seks, bo seks jest przyjemny i nie jest niczym złym. Jedyną różnica między homoseksualistami i heteroseksualistami jest płeć osoby, do której ktoś żywi uczucia. A sprowadzanie tego tylko do seksu jest po prostu ignoranckie. Więc jak widzicie homoseksualiści na paradach nie obnoszą się z tym co lubią w łóżku tylko pokazują swoją miłość i to, że potrzebują akceptacji. A od kogo? Np od ludzi, którzy wyzywają ich od części rowerowych, sodomitów, zboczeńców czy mają w planach ich batożenie. A gadanie typu co jak dzieci to zobaczą to już szkoda gadać. No co jak dzieci to zobaczą? Dzieci zobaczą uśmiechniętych, cieszących się ludzi i to coś złego? Zgorszą się, bo zobaczą, że ktoś się kocha albo, że jest szczęśliwy?
#neuropa #takaprawda #konfederacja #4konserwy #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm a na zdjęciu #kalisz
Wanzey - "Nie przeszkadzają mi, ale niech nie obnoszą się tym co robią w łóżku". Zaws...

źródło: comment_1592235582hYRfmXx6sbnFfO39zC0VHD.jpg

Pobierz
  • 27
Zawsze jak to czytam to się zastanawiam jak można sprowadzać homoseksualizm do seksu XD


@Wanzey: no i pyk

Ja natomiast zawsze zastanawiam się jak można sprowadzać upodobania seksualne do tematu politycznego
@Wanzey: Ale przeciez zwiazki, jakiekolwiek, czy to hetero- czy homoseksualne, sprowadzaja sie wlasnie do seksu, a te "uczucia" o ktorych mowisz to nic innego tylko endorfiny i oksytocyna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wanzey: może między laskami tak jest, chociaż spośród znajomych mi związków dwóch kobiet, to jedna z nich to taki "babochłop", z dużą ilością męskich cech. Co do panów, to założę się, że ruchają się jak króliki, byle gdzie i z byle kim, a od czasu do czasu trafi się jakiś stały związek, najczęściej otwarty. Monogamii bym się tam nie spodziewał. Jak powiedział prof. Chodakiewicz: krew, kał i sperma.
@Wanzey: z kolei od drugiej strony też jest coś, co jest na poziomie "niech się nie obnoszą łóżkiem", mianowicie: "każdy ma prawo kochać kogo chce" xD
Takie zaklinanie rzeczywistości od razu, miłość, tęcza i różowe jednorożce.
@Wanzey: gdyby kazdy byl tak usmiechniety, przy tym ulegly i dawal pozwolenie politykomna wszystko i wszyscy juz chodzilibysmy poczipowani, bez własnej prywatnosci. Nigdy ni dojdziemy do porozumienia,
mimo to zycze wam jak najlepiej oraz miłego wieczoru ;)