Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? Że termin "ideologia LGBT" została wypowiedziana poraz pierwszy przez biskupa Jędraszewskiego, wcześniej nikt tego stwierdzenia nie używał, można to łatwo sprawdzić (trendy google pokrywają się z datą jego wystąpienia).

Czyli podsumujmy: cała ta retoryka prezydenta, karta rodziny, afera na cały świat, wpisanie tego stwierdzenia do prawicowej narracji jest dlatego bo jakiś ksiądz na ambonie powiedział, że LGBT to ideologia,
witamy w Polsce.

#neuropa #lgbt #wybory #teczowepaski #bekazkatoli
  • 17
@EvilToy: klasyczny #!$%@? manewr, zrobili sobie chochołka którego mogą atakowac twierdząc że "geje im nie przeszkadzają". Masz jakiegos linka do tej pierwszej wypowiedzi Jedraszewskiego? Bo sam jestem ciekaw
@EvilToy: A czemu uwazasz ze to nie ideologia? Czemu karta LGBT? Czemu to sie laczy z wychowywaniem dzieci w szkole czemu to sie wiaze z wprowadzaniem 100plci zamiast dwóch? Po prostu wy to zle odbieracie ludzie nie sa przeciwni gejom i lesbijkom tylko tej reszczcie rzeczy ktore wymienilem i to nazywaja ideologia lgbt to nie ma zadnego zwiazku z ludzmi nie wiem czy celowo tak to interpretujecie zeby zrobic zadyme i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niko444: a ja nie rozumiem jakie są dokładnie postulaty tej ideologii?
Bo karta LGBT to z tego co pamiętam miała pomagać osobom LGBT w sytuacjach kryzysowych np kiedy konserwatywna rodzina wyrzuci ich z domu. Wychowywanie dzieci w szkole to ogólna edukacja seksualna i nie wiem co jest w tym złego, za to wiem dobrze co jest złego gdy tej edukacji nie ma. 100 płci nie ma ale płeć to nie tylko