Wpis z mikrobloga

@c4ctusj4ck: panie, byś się zdziwił. Mam kolezke, ktory mimo trzech lat stazu dalej boi się robić martwy ciąg bo popsuje sobie plecy, a 80kg na przysiad to jego max i to nie dlatego ze jest mały i chudy tylko dlatego ze nigdy nie próbował dokładać ciężaru ponadto. Tldr dla niektórych 80kg w siadzie to dużo bo psychika.
  • Odpowiedz
@WilhelmW: @c4ctusj4ck:

Ja byłem na tyle głupi, że no napisał mi trener - idź na siłownie, zobacz maksa. To odpalam na necie ten ciag i siad jak się robi. Typy robią 400 kg na YT no to mysle - hmmm 100 kg założe i spróbuje no i siad/mc zrobiłem 100 kg na 1 treningu robiąc 1 raz w zyciu xD; pewnie dlatego, że nie wiedziałem, że to cieżkie.
  • Odpowiedz
@error666: OHP zrobilem 70 kg po 4-5 msc. Ale miałem np. przy tym 70 kg OHP 60 kg maxa na klate xD. No ale fakt do dzis mam upper słabe. Nie tyle genetyka, co wcześniejsze życiowe doświadczenia. No i ile SQ high bar ok no to głównie nogi to low bar czy MC juz niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@Kasahara: ja mam na odwrót. Bardzo ciężko mi dorzucić mięsa i siły do nóg. I jeszcze teraz takie spadki z nóg :( gdzie to jest mój priorytet. Ale jeszcze 2 tyg zanim otworzą siłke w NL i cisnę :) pozdro
  • Odpowiedz