Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa tygodnie temu pierwszy i ostatni raz dałem cynk na zakup akcji jednej spółki, draw distance. Wywnioskowałem, że będzie się coś działo po ruchach na papierze (ewidentny skup, ale mądrze zakamuflowany) + tajemniczy tweet na prywatnym koncie prezesa. Wyśmiano mnie tutaj, no ale cóż. Wczoraj spółka na future games show zaprezentowała drugą część gry serial cleaner (pierwsza część sprzedała się w ponad 1mln kopii), pdt. serial cleaners. Mam nadzieję, że był chociaż jeden wykopek, który posłuchał moich rad i kupił akcję. Jeżeli nie, to rano w poniedziałek zapraszam pkc, bo w nadchodzącym tygodniu zobaczycie ciekawy spektakl.
#gielda
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pavvv: szaleństwo. Interpretuje to,ze ktos przrjmuje udzialy przez rynek, przy okazji probuje wyzbierac reszte od drobnych. Juz jedna proba lapania sl juz byla dzisiaj w srodku sesji i nie byla udana. Dla mnie to istny rollercoaster. Spolka dla twardzieli xd
  • Odpowiedz
@baltor2004: Pytanie pod co info miałoby być, bo przejęcie wcale nie musi być dobrą informacją. Przerzuty akcjami też nie są jakoś specjalnie mile widziane.
Z drugiej strony przemieli dzisiaj 1,5mln zł, może wystarczy.
Będzie trzeba poczekać do jutra, nie uśmiecha mi się kolejny 10% spadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SpokojnaWodaWsciekleFale @baltor2004: Zacząłem pisać i niechcący enter kliknąłem. Bardziej mnie zastanawia dzisiejsze zachowanie kursu od połowy sesji. Typu takie mielenie góra dół i podbitki 5 akcjami nonstop. Plus co z ujawnieniem się nowego inwestora? Czyżby nowe podmioty miały poniżej 5%? Tak to se trzymam na spokojnie, mam komfort niskiej średniej i ogólnie dobrze się czuję z tą ,,inwestycją''. Nawet dobieraliśmy z ziomkiem na tej zwale po 1.95.
  • Odpowiedz