Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa tygodnie temu pierwszy i ostatni raz dałem cynk na zakup akcji jednej spółki, draw distance. Wywnioskowałem, że będzie się coś działo po ruchach na papierze (ewidentny skup, ale mądrze zakamuflowany) + tajemniczy tweet na prywatnym koncie prezesa. Wyśmiano mnie tutaj, no ale cóż. Wczoraj spółka na future games show zaprezentowała drugą część gry serial cleaner (pierwsza część sprzedała się w ponad 1mln kopii), pdt. serial cleaners. Mam nadzieję, że był chociaż jeden wykopek, który posłuchał moich rad i kupił akcję. Jeżeli nie, to rano w poniedziałek zapraszam pkc, bo w nadchodzącym tygodniu zobaczycie ciekawy spektakl.
#gielda
  • 31
@baltor2004: @Antiax: Zwiastun wypadł świetnie, w sensie krótki widok gameplaya. Jedynie bliżej niesprecyzowany termin 2021 wydaje się dość odległy, bo nie wiadomo czy mówimy o marcu czy listopadzie.

Spółka bardziej na lata niż miesiące, chociaż z racji małej płynności łatwo sterować kursem, więc trzeba mieć trochę większą cierpliwość przy 10% wahaniach.

Natomiast w pełni zgadzam się z @baltor2004 - bardzo inteligentny skup akcji, który w zasadzie bardziej mnie przekonał do
@pavvv: trzymam. Ważne zeby dzisiaj obronili 2 zl. Obstawiam, ze do konca tygodnia bedzie info o przekroczeniu przez jakis podmiot 5%. Chcialem sprzedać w poniedziałek i odkupic na korekcie, ale braklo mi 2 groszy do aktywacji zlecenia.