Wpis z mikrobloga

#!$%@?, siedzę od 2 miesięcy praktycznie dzień w dzień nad tematami ze studiów, ostatnie 4 dni to próba zrobienia projektu z przedmiotu, który wgl nie ma się jakkolwiek do specjalności studiów, cały czas nic nie wychodzi, inne projekty się przez ten jeden opóźniają. Podczas gdy ja siedzę w piwnicy i grzebię w gównie, inni w tym czasie prowadzą życie towarzyskie, znajdują partnerów życiowych, zakładają rodziny, rozwijają się, budują domy, kupują samochody, są po prostu szczęśliwi. Za niedługo skończę 25 lat i nie czerpię żadnej radości z życia, nic mnie nie cieszy. #!$%@?, gdzie popełniłem błąd? Dlaczego jestem takim śmieciem ludzkim?
A tego wpisu i tak nikt nie przeczyta bo kogo interesuje wegetacja jakiegoś randoma z internetu.

#przegryw #samotnosc #gownowpis
  • 6
@Marianoo21: Nie chcę ci psuć twojego niesprawiedliwego świata, ale jeśli zaraz masz 25 lat, to studia pewnie są na ukończeniu, a jeśli po 3 czy tam 4 latach nie nauczyłeś się robić projektów w miarę sprawnie, to problem chyba nie tkwi w projektach ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że studiujesz na jakiejś pro, uber, prze hardcorowej uczelni.
@Marianoo21 pocieszę Cię. Jeśli studiujesz jakiś spoko kierunek to po tych mękach czeka cię zacne życie. Ja studiowałem przez 7 lat i ukończyłem 2 kierunki, było bardzo ciężko ale teraz wstaje sobie kiedy chce do pracy. Zarządzam projektem, więc to ja ustalam warunki kto co robi i zarabiam tyle że nie wiem na co to wydać. Tylko to muszą być normalne studia, albo musisz mieć pomysł na siebie.