Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej smuci? Że nie mogę znaleźć gry, która wciągnęłaby mnie na dłużej niż godzinę. Zawsze znajdę coś, co mnie irytuje. Błagam, dajcie mi tytuł gry, ktora:
Najlepiej jest w języku polskim
relaksuje
odpreza
Cziluje
Nie wymaga ogromnych pokładów czasu - mogę grać zarówno 15 min jak i 15h
Jest latwa
Jest dla boomera

Wątpię, aby taka gra istniała, ale warto spytać.
nie musi to być nowa gra. Może być niszowa.

#gry #nintendoswitch
E.....n - Wiecie co mnie najbardziej smuci? Że nie mogę znaleźć gry, która wciągnęłab...

źródło: comment_1591993137SVRzgWboFhCrl5t29a328n.jpg

Pobierz
  • 55
@Exxan: niestety nie kojarzę zbyt wielu w jezyku polskim. Jeśli chodzi o takie gry proste, ale satysfakcjonujące, to bardzo polecam Super Chariot, bo to bardzo przyjemna platformówka z ciekawą mechaniką ciągnięcia ze sobą wozu i wykorzystywania go jako jakby dodatkowej platformy. Przyjemny jest tez lichtspeer, bo nie wymaga dużo skilla, ale ma bardzo przyjemny system rzucania włócznią, trochę jak w starych grach na przeglądarkę. Rayman legends również nie wymaga dużo od
Ach, zapomniałbym o najwazniejszym: chciałbym, aby w grę można było grać w nieskończoność.

Wpadł mi w oko football manager touch 2020, ponoć ma polski język (ktoś może potwierdzić?) ale obawiam się, że będzie mnie dość mocno irytował... :D

#footballmanager
@Exxan: myślę, że mogą Ci przypaść do gustu gry typu Binding of Isaac, Enter the Gungeon lub Rouge Legacy. Spełniają chyba wszystkie Twoje wymagania (nie jestem pewny odnośnie języków, ale właściwie to nie ma tam znaczenia xD)

EDIT
kruca doczytałem tagi, nie wiem czy to wydali na switcha xD