Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej smuci? Że nie mogę znaleźć gry, która wciągnęłaby mnie na dłużej niż godzinę. Zawsze znajdę coś, co mnie irytuje. Błagam, dajcie mi tytuł gry, ktora:
Najlepiej jest w języku polskim
relaksuje
odpreza
Cziluje
Nie wymaga ogromnych pokładów czasu - mogę grać zarówno 15 min jak i 15h
Jest latwa
Jest dla boomera

Wątpię, aby taka gra istniała, ale warto spytać.
nie musi to być nowa gra. Może być niszowa.

#gry #nintendoswitch
E.....n - Wiecie co mnie najbardziej smuci? Że nie mogę znaleźć gry, która wciągnęłab...

źródło: comment_1591993137SVRzgWboFhCrl5t29a328n.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Exxan: e tak mi się jeszcze Graveyard Keeper przypomniał, również fajen. No i jak poskromisz wewnętrznego boomera to Binding of Isaac jest serio spoko :) szkoda tego etg, ale może sobie na kompie zagraj :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exxan: jedyna gra w jaką gram w przeciągu ostatnich paru lat to Minecraft, czasem jak mam fazę to siedzę całymi dniami, ale potem przez całe tygodnie jej nie włączam. ale jeśli już gram to na pewno relaksuje i nie ma jakichś szalonych wyzwań czy statystyk do wymaksowania, rozbudowuję sobie domek, farmę, kopię tunele, czasem założę nowy świat Hardcore i patrzę jak daleko uda mi się dojść, bez spiny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Exxan: wiedzmin najniższy poziom trudności. jak mam dużo czasu to robię główny wątek, jak mam mało to pojeżdżę koniem pooglądam widoki i może ubije kilka wilków albo coś i wyłączam ( )
  • Odpowiedz