Wpis z mikrobloga

#kalistenika #streetworkout #pokazforme
Jak się zepne to nawet łapa źle nie wygląda xD bez pompy, dzisiaj były robione nogi, drugi raz w tym roku i codzienny brzuch xD
Zakwasy mam wszędzie dosłownie, dawno się tak nie przykatowałem xD
Rano myślałem, że przerósł mnie mój mini challenge, ale na treningu już było ok, teraz już tylko z górki xD
Pobierz
źródło: comment_1591912321RKRJcpP4VeZ6K2j1uN26QO.jpg
  • 21
@rales: będzie już łącznie z 6lat kalisteniki, z czego 2lata w domu jako rehabilitacja po operacji barku (nawykowe zwichniecie), dopiero konkretniej zacząłem ćwiczyć po przeprowadzce do miasta i poznaniu ekipy na placu :D
Od zeszłego sierpnia ćwiczę bardziej pod freestyle, a aktualnie mnie trochę podlalo i robię miesięczny zajazd :D
@RamzesXIII: kiedyś coś tam próbowałem liczyć, nawet katowałem codziennie ryż z kurakiem i warzywami :D od dłuższego czasu moja dieta to naleśniki z białkiem na śniadanie, owoce na przegryche, standardowe domowe obiady (jedynie ziemniaków nie jem, bo nie lubię, ale frytki jak najbardziej xD), znowu owoce na przegryche, przed treningiem gorzka czekolada i po treningu na kolacje białko z bananem. Wszystko na oko, jak mnie najdzie to jem. Trenuje na tyle
@melatonin2803: brzucha typowo to chyba z pół roku nie robiłem. Przy każdym ćwiczeniu w kalistenice go spinam, więc nie miałem większej potrzeby. Od poniedziałku, codziennie przez 30dni, robię 100 wznosów nóg. Oczywiście nie na hita, niby sobie na 5 serii po 20 rozbilem, ale muszę i tak dobijac już od drugiej xD
@Perthro: dzięki :D podchodząc z głową idzie lepsza formę zrobić w dużo krótszym czasie w kalistenice, ja na początku gówno cwiczylem tak naprawdę xD a i tak są dużo większe kocury u mnie na placu xD minus jest taki jeszcze, że jak genu do nóg nie masz to wielkich nie zrobisz xD ale jak się chce to też można zrobić takie w miarę estetycznie proporcjonalne :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jazon: Ja nogi mam genetycznie mocne, dużo ludzi to komentuje, za to rączki jak szmaciana lalka. Trzeci miesiąc się próbuje podciągnąć i ledwo na wąskim chwycie się udaje.
@Jazon: Siema. Chlopie jak dla mnie (nooba) masz niezla forme. Nie chce mi sie szukac obecnie, ale jaka masz rutyne / ile dni cwiczysz? Kvr jak mozna dojsc do takiego wygladu (oprocz zapierrdalania).

Dobra mam, wystarczylo poprzedni watek - robisz tylko pompki i dipy?
@azertyazerty: siemanko :D no trzeba #!$%@?, nie powiem, ale jak człowiek już bakcyla polknie z SW to koniec :D trening od poniedziałku do piątku + wieczorne rozciąganie.
Aktualnie mój trening od zeszłego tygodnia wygląda tak https://www.wykop.pl/wpis/49938499/kalistenika-musze-odpoczac-od-sw-od-2tyg-nawet-mi-/
Ale jak zakończę miesiąc zajazdu to wracam do SW, ciężko mi określić co dokładnie będzie cwiczone, ale na pewno pod stradle planche będą treningi.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLiHKOJgfXaGTge7X2OQY7dbitv3WJr0OE
Tu masz moje filmiki z progresji, cały czas uczę się
@azertyazerty: a proszę bardzo, polecam się na przyszłość jakbyś miał jakieś pytania :D wygląd to ogólnie efekt uboczny :D a jak jesteś początkujący to polecam tradycyjnie FBW 3x w tyg :)
@Jazon Myślisz, że mogę robić brzuch codziennie jak dopiero zaczynam ćwiczyć na drążkach? Dzisiaj ogólnie nie idę ćwiczyć ale zastanawiam się czy porobić jakieś spięcia