Wpis z mikrobloga

@Rouksa wiadomo, tak samo jak wszyscy u koryta, 500plusowicze itd. A tak serio jak już się ludzie dali kupić ich własnymi pieniędzmi to tego się tak łatwo nie zatrzyma. Mi tam łatwo się śmiać z tego wszystkiego, ale jak dzwonię do mamy w polsce, która jest sprzątaczka w szkole, i ona mówi, że lepiej się nie przyznawać, że nie podoba jej się polityka pisu bo może stracić pracę, to mi się nóż
@Killerr92 Szkoda mi was. Nikt w tym kartonowym państwie nawet nie próbuje wyjaśnić sytuacji. Ludzie nie znają się na ekonomi czy logistyce już nie mówiąc o zarządzaniu ludźmi. I potem zbieraja się ludzie jak w USA i wykrzykują populistyczne hasła. Jeśli to prawda że 50 zł dniówki postojowego to przy normalnym miesiącu pracy to jakiś 1000 zl. Z jednej strony jednak pieniądz i lepsze niż nic a z drugiej strony ciężko za
@Altru: A nauczycielom masa powiatów poobcinała pensje xD Tzn w taki sposób jak mogli tj. np połączyli grupy(i weź prowadź lekcję programowania z 33 osobami na kanale gdzie często trzeba indywidualnie w kodzie pomóc) powyrzucali godziny co mogli itp. A pracy jest więcej niż było tj. słyszałem, że w podstawówkach rzeczywiście nauczyciele często wysyłają zadania i elo, ale w szkołach średnich wygląda to inaczej lekcje prowadzone normalnie 45 minut, do tego
@gdyzgasnieswiatlo: xD, sądzę, że jednak przychód programisty jest ciut większy. Zresztą widać polactwo wyszło z Ciebie, bo ja akurat szanuje kasjerów w żabce i innych. W zasadzie to szanuje każdego kto pracuje oprócz polityków i górników ...