Wpis z mikrobloga

No i pięknie. Cel rządu osiągnięty. Cała Polska nienawidzi górników i Śląska. Jeśli ktoś na prawdę myśli, że na Śląsku korona szaleje jak głupia, a górnicy padają jak kaczki i chcą pomocy to gratuluję. Możecie z czystym sumieniem zaznaczyć krzyżyk przy Dudzie i głosować na PiS. pdk
to Ty tutaj jesteś robakiem i płaczkiem, że ktoś inny ma lepiej od Ciebie


@gdyzgasnieswiatlo: Wszystko fajnie, ale czemu za nasze podatki? Sprywatyzować kopalnie i wtedy możesz sobie i milion co miesiąc zarabiać. Mi nic do tego, ale jak masz przywileje kosztem innych, to siedź cicho, bo kiedyś ludzie się wkurzą i rozwalą wam te kretowiska.
@Matiju: Jaki cel rządu? Wunglojady od dawna swoim roszczeniowym podejściem wkurzają resztę Polski. I jeszcze się kreują na bohaterów co to bardzo ciężko pracują... tylko ilu tam naprawdę cięzko pracuje, a ilu jedzie na ich garbach i biorąc takie same profity co ci na przodku.
@Rouksa: no cóż, tak to działa, w przypadku każdej grupy. Murzynów i zamieszek, kiboli i rozpieprzonych przystanków, LGBT i kilku dewiantów, co na paradę muszą iść z poprzyklejanymi wszędzie dildosami, żeby czasem ktoś nie pomyślał, ze to jest normalny człowiek. Jak nie słychać głośnych głosów sprzeciwu przeciwko takim zachowaniom, to się generalizuje i przypisuje te cechy całej grupie.

@19216811: nie sądzę, że to ten sam mechanizm. Karakan po prostu boi
@Altru: Tylko górnicy nie dają sobie wejść na głowe gdy ma przyjść co do czego to się zbiorą i będą coś robić kto zabrania stolarzom lekarkom krawcowej czy kucharce zebrać się i walczyć o swoje to że nikt z was razem nie współpracuje to co innego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Killerr92: ale dolałeś oliwy do ognia xD robię też na kopalni a tutaj każdy ma ból dupska o wypłaty :D przyjąłem inną taktykę. Śmieje się z nich bo ciemnota ma problem ze zrozumieniem że jedyne co mogą to poklikać w kąkuter
@zalogowany_jako nie chce wywoływać żadnej burzy,ale #!$%@? mnie jak wszyscy robią na górnictwo nagonkę.sam wiesz,że " prawda z telewizji " to jest najprawdziwsza prawda i mamy miliony na koncie. Jeżdżę astra z 2005r i mam kredyt na mieszkanie. nie jestem milionerem jak o mnie mówią w telewizji :D