Wpis z mikrobloga

Pracuję w handlu, mam obcięty etat, ale muszę pracować, bo nikt nie zamknie sklepu, do którego przychodzą losowi ludzie, którzy mogą mnie zarazić czymkolwiek. Prawo maseczek jest tak skonstruowane, że nie można nawet poprosić klienta o założenie maseczki, bo zacznie drzeć mordę, że ma astmę, problemy z oddychaniem i kaszel palacza i w masce się udusi. Rąk też nie zdezynfekuje, bo mu skóra wysycha na dłoniach. Ale gdyby chociaż jeden pracownik się
  • Odpowiedz
@Maou boli Cię,że pracuje uczciwie i legalnie? Ja nie wyśmiewam nikogo i z nikogo nie szydzę. Robisz u Janusza to Twoja sprawa.masz własną działalność to super,ale odemnie się odstosunkuj pajacu
  • Odpowiedz
@Killerr92: Mnie bolą plecy od #!$%@? na podatki dla takiego darmozjada co się jeszcze nabija że ktoś pracuje u Janusza
a sam robi dla mega Janusza i to jeszcze jako pasożyt,idź palić opony do warszawy
tfu
  • Odpowiedz
@Maou Czy w którejś mojej wypowiedzi leje się jad? Nie! Płacę podatki tak samo jak i Ty.do tego może i większe,bo nie mam minimalnej krajowej+koperta pod stołem.zejdz ze mnie,bo ja nie jeżdżę po Tobie,ani po żadnym innym uczciwie pracującym. Nie nabijam się z pracujących u Janusza,bo sam robiłem u nie jednego.
  • Odpowiedz
@Killerr92: Brawo płacisz podatki z których dostajesz pensję równie dobrze poseł może się żalić że on też płaci podatki a póżniej dostaje dietę od skarbu państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysuwaj fedrować na przodek ,nie dziw się że ludzie którzy płacą ci za twoją "pracę"będą ją recenzować ale tobie tak różnicy nie robi bo będzie Barbórka ,13,deputancik może i jeszcze sobie pomarudzisz jaka to ciężka praca
  • Odpowiedz
@Altru: Górnicy to najwyraźniej spory elektorat. Wystarczy, ze w rodzinie jest jeden górnik i już słupki poparcia lecą w dół, bo cała rodzina nagle zmienia podejście, a że to jeszcze Śląsk, to w dodatku politycznie Warszawka po dupie dostaje. Demokracja to k***a.
  • Odpowiedz
@Killerr92: Nie dziw się frustracji. Możesz być spoko człowiekiem ale niestety reprezentujesz jedna z najgorszych i najbardziej roszczeniowa grupę zawodową. Nikt nie lubi być traktowany gorzej od drugiego, szczególnie przez własne państwo. Niestety rząd faworyzuje was ze względu na to ze „jeżeli nie dacie to przyjedziemy do Warszawy palić opony” i ciagle tylko więcej i więcej. Jeżeli tak dalej będzie to obywatele sami się wkurzą i szybko rozdmuchają te wasze
  • Odpowiedz
@muwieszeptem z jednej strony tak.jesli wirus istnieje i jest zagrożeniem to ratujcie społeczeństwo. Nie znam żadnego super marketu czy hipermarketu który ma w załodze korona wirusa.kazdy boi się o swoje stanowisko pracy i przyszłość swojej rodziny Będąc zatrudnionym w górnictwie zrobiłem kilka kursów,które umożliwia mi życie na podobnym lub lepszym poziomie zycia.mam 28lat kredyt i pracuje w górnictwie niecałe 2 lata.

NIE JESTEM,NIE BYLEM I NIE BEDE WYBORCA PISU
  • Odpowiedz
@Killerr92: tak pytam, bo ciekawa jestem jak się ogólnie zapatrujecie na obecne działania. Jakby nie patrzeć górnicy są dużym elektoratem pisu, a mam wrażenie po tym co piszesz i kilku innych górników na wykopie przed tobą, że rząd zrobił sobie z was tarczę.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem tarcza tarczą,ale z roku na rok elektorat się kurczy.gornicy nie są już taka siła jak w latach 90tych.pochodze ze Śląska.moja rodzina jest tu ze strony matki i ze strony ojca od dziada pradziada. ojciec (emerytowany górnik) dziwi się,że dzisiejszy górnicy dają się tak obrabiać. Wszystko się zmienia z roku na rok. Nigdy nikogo nie obrażałem za uczciwa robotę i sam nie lubię być obrażany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Killerr92 kokosów nie masz, więcej niż w innej pracy ale też twoja jest dość ciężka. Problemem jest to że do górnictwa od lat dokładamy, czy to pompowanie pieniędzy w kopalnie, czy skup węgla przez agencję rezerw materiałowych czy też przez emerytury górnicze. Zwłaszcza emerytury są problemem bo dokładają się do nich wszyscy
  • Odpowiedz
@muwieszeptem Nie mówię,że to nie problem.na każda tone węgla są nakladne podatki i cła większe niż na zagraniczny węgiel. Nie jest to dobre dla Polskiego górnictwa. Niezależność energetyczna powinna być ważniejsza niż zysk państwowy.
  • Odpowiedz