Wpis z mikrobloga

Pracuje w górnictwie i powiem Ci,że prawie połowa wypłaty to dodatki za przepracowany dzień.nie pracujesz- nie zarabiasz tyle.podstawa dzienna w moim przypadku to 48.8zl.wiec bez dodatków mam #!$%@? 50zl dniówki. wszystkie podwyzki o których mowa w telewizji ukrywane są pod różnymi dodatkami/premiami i to jedynie za przepracowany dzień.z jednej strony rozumiem nagonkę na górników,ale nie wierzcie w wszystko co powiedzą Wam w telewizji.
@Killerr92

Pracuje w górnictwie i powiem Ci,że prawie połowa wypłaty to dodatki za przepracowany dzień.nie pracujesz- nie zarabiasz tyle.podstawa dzienna w moim przypadku to 48.8zl.wiec bez dodatków mam #!$%@? 50zl dniówki. wszystkie podwyzki o których mowa w telewizji ukrywane są pod różnymi dodatkami/premiami i to jedynie za przepracowany dzień.z jednej strony rozumiem nagonkę na górników,ale nie wierzcie w wszystko co powiedzą Wam w telewizji.


W handlu jest tak samo, podstawa + premie
@Killerr92: w mojej branży czyt. turystyce która leży i płacze też spora część to prowizje i premie i to nie przeszkadzało rządowi się zgodzić na obcięcie mi podstawy nawet o 50%, co prawda mój pracodawca tego nie zrobił a mógł ale wielu ludzi dostało po dupie i też im premie zabrali jak i inne dodatki, więc skończcie #!$%@?ć jak to nas tv okłamuje i wam źle
@Polish_Lewak: takie moje przekonania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Liczę, że się znajdzie drugi Jaruzelski w rządzie na 3 miesiące i zacznie pałami gonić tych nierobów pokroju @Killerr92. Ewentualnie jakiś prywaciarz, ale wiadomo, że związki zawodowe nie pozwolą wziąć tego bydła za mordę. Więc zostaje Jaruzelski lub Margaret Thatcher
@Killerr92: I tak w #!$%@? to mam, ja pracuje w handlu i oprócz pensji mam mnóstwo bonosow których będę pozbawiony. Górnicy nie dość, że są ograniczeni to jeszcze roszczeniowi i gdyby nie PiSowiskie śmiecie to już dawno przestalibyście cokolwiek dostawać, a tak to 13-14 i ciągle lizanie was po tyłku, żebyście mogli zagłosować na długopis w kolejnych wyborach.