Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvilToy: No i dobrze. Wystarczy przywilejów dla samtnych madek, rodzin wielo bachorowych itd. Powinny być ulgi w PIT dla dzieciatych i tyle. Cała instytucja małżeństwa powinna być umową przed notariuszem. Państwo nie powinno #!$%@?ć się w życie hetero, homo i innych konfiguracji.
  • Odpowiedz
@dzik001: Są setki czasopism naukowych, jest możliwość publikacji badań poza czasopismami w internecie. Gdzie są te badania? Wmówiłeś sobie coś i kwestionujesz wszystkie badania, które nie zgadzają się z twoją wizją powołując się na urojoną cenzurę.
  • Odpowiedz
to nie jest dyskryminacja.

Ależ jest. Jedni mają więcej praw od innych.
" Dlatego nikt nie chce was sluchac, bo jestescie bardzo roszczeniowi." - was czyli kogo? Jakie ja mam roszczenia?
"Kazde odmienne zdanie jest traktowane bardzo osobiscie."-usłyszałeś słowo klucz "dyskryminacja"-więc przypisałeś mnie do konkretnej grupy, o której nawet nie wiem. Mówisz o sobie?

"Gdyby faktycznie uwazac ze definicja dyskryminacji jakiej uzywacie jest prawdziwa,"- jaka definicja i kto jej używa?
  • Odpowiedz
@Papinianus: Pokaż mi jedno badanie współczesne na rozsądnej próbie pokazujące różnicę inteligencji między poszczególnymi rasami ludzkimi. A jeżeli nie istnieje to wytłumacz dlaczego nikt go nie wykonał
  • Odpowiedz
@EvilToy: Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziesz dumny z Polski pod rządami Konfederacji - czyli partii wolnościowej, która nie wtrąca się w prywatne życie obywateli i nie pozwoli na żadne prowadzące do dalszych kłótni i podziałów skrajności (od ideologów lewicowych po PiSowców) ()
  • Odpowiedz