Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
  • Odpowiedz
@EvilToy: prawo powinno zagwarantować Wam równe prawa jeśli macie polski paszport. To samo z adopcja. Czy para nadaje sie do adopcji dziecka powinien decydować urzędnik, a nie gość w sejmie. Każdy przypadek jest indywidualny i trzeba go rozpatrzyć a nie zakazywać na starcie.
  • Odpowiedz
@Jcdx: nie rozmawiałem z Tobą, ale dobra. Wiele rzeczy mi się nie podoba ale trzeba się z tym pogodzić. Urodziliśmy się w takim kraju i w takim wieku a nie innym. Od kilku dni stoję w korkach bo rowerzyści "ukradli" pas ruchu. W miejscu w którym zawsze była droga a nigdy ścieżka rowerowa. Mam się wyprowadzić z kraju? Może powinienem porozkładać gwoździe na ścieżce rowerowej? Żyjemy w społeczeństwie i akceptujemy
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Nie przemawia to do mnie. Mamy jednolite kryterium, nie doskonałe, jakiś procent jednostek wybitnych może podejdzie super kreatywnie i rozwiąże inaczej jeśli to możliwe w ogóle - ale te jednostki zginą w tłumie przy dużej próbie. Ale nie sposób się nie zgodzić że testy IQ generalnie badają inteligencję, więc poddanie reprezentatywnej próby ludzi z wszystkich państw świata nie powinno stanowić problemu. I sorry ale wszelkie mapy według wszelkich kryteriów,
dzik001 - @Ekspertodniczego: Nie przemawia to do mnie. Mamy jednolite kryterium, nie ...

źródło: comment_1591903016JjbpYNhBW3N2mlZqQeL0gJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EvilToy: ty, to podziekuj lewicy i jakims dziwnym ludziom, dzieki ktorym ludzie maja takie zdanie
Jak wynajmowalem mieszkanie jako student to mualem taki epizod ze homos sie rypal w mieszkani obok i robil ekscesy, zwrocilem mu uwage ale mnie wyzwal i powiedzial zebym sie #!$%@? od jego zycia. Ale byl za glosny przy tym. Dostal #!$%@? chyba ze 3 razy ostatecznie od jakis sebiksow lokalsow i sie wyniosl gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Ja akurat jestem za tym, żeby państwo nie #!$%@?ło się w zwiazki w ogóle. Tylko po co przywołujesz konfederację, skoro ani PO, ani SLD, ani tym bardziej PiS nie wprowadził związków partnerskich?
  • Odpowiedz
@Parker_: Ktoś na to pozwolił (no My pozwoliliśmy( ͡° ͜ʖ ͡°) za mocno piszesz, jak dla mnie - Polska jest częścią Europy co najmniej od dołączenia do Hanzy jej miast. Będzie dobrze :) Ten rok jest bez kitu przełomowy ʕʔ
  • Odpowiedz
Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.

przepraszam, ale to zdanie ma tyle sensu ile "nie chcę ingerować w tradycyjne rozumienie kwadratu, chcę tylko, żeby koło też było uznawane za kwadrat"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tyraxor: jednym z warunków to przetrwania gatunku jest prokreacja, spłodzenie potomstwa. Homoseksualiści nie mają takiej możliwości zakładając, że są wierni swojej orientacji. Moralnie spina się to, co "wyznaje" większość w danej kulturze.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Wiesz co, w normalnym kraju (w którym ja chciałbym żyć) to moglibyście sobie podpisać z partnerem umowę cywilną, która by obowiązywała dokładnie tak samo jak małżeństwo. Moglibyście brać kredyty, odwiedzać się w szpitalu itp. Tak samo ja mógłbym żyć np. z trzema kobietami na raz a kto inny mógłby stwierdzić, że żyje z kotem - kot kredytu nie dostanie. Nie mniej z uwagi na naszą historię, tradycję i przetrwanie
  • Odpowiedz
@EvilToy: Opie, rób co chcesz i z kim chcesz, Twoje życie, Twój wybór! #!$%@?ć PiS! Ja mam tak samo, tyle że z kobietą ale z własnej woli. Małżeństwa nie chcemy ale partnerami w świetle prawa byc nie możemy ...
  • Odpowiedz
Polska mnie odrzuca


@EvilToy: Podziękuj agresywnym działaczom LGBT. Jeszcze kiedyś osoby homo były mi obojętne, jedna ze znajomych zmieniła nawet płeć i git, kibicowałem. Ale niestety propaganda i tolerancja wbijana pałką to najwyżej odwrotny skutek. Na koniec może być przykro, że dostało się osobom którym może się nie należało..
  • Odpowiedz
@EvilToy:
Standardy są z definicji po to aby odrzucać wszystko co ich nie spełnia. Wyobraź sobie jak działałby samochód w którym nie nakładałoby się ram akceptacji na parametry jego elementów ( np. maksymalna odchyłka wymiarów tłoków w silniku, czy wymiary kół ). Trzymanie się standardów jest konieczne do funkcjonowania wszelkich systemów, bo pozwalają określenie zakresu obowiązków, obciążeń i interakcji które mogą być powierzone elementom systemu.
Wysokie standardy z niską tolerancją
  • Odpowiedz
@EvilToy: Nie jest to ich ,głownym programem’ i wcale nie jest, lecz duza część (zwłaszcza narodowców) rzeczywiscie jests taka. Ale to jest fakt i dlatego przepraszam Cie Miras, ze na nich zaglosuje. Tak czy siak, z krytykowania i uswiadamiania nie zrezygnuje
  • Odpowiedz