Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego ktoś miałby akceptować związki hetero? Bo homo to wszystko jasne, te same narządy, wszystko to samo, największa satysfakcja z długotrwałego związku. To czemu ja miałbym pozwolić na związki hetero. Dlaczego moralnie się to spina? Bo jak możesz r----ć coś innego od ciebie samego, to możesz r----ć kobietę, psa albo drzewo. Jak to uzasadnić, bo myślałem długo, i po prostu nie mogę tego zaakceptować. Nie będę was atakował, jestem w końcu tolerancyjny,
  • Odpowiedz
sm ja nie chcę adoptować żadnych dzieci bo nawet ich nie lubię xd ale przecież jest tyle niezależnych badań naukowych które mówią wprost że dzieciaki wychowujące się w rodzinach homo rozwijają się normalnie, nawet nie muszą być też homo. chłopiec wyrowywujacy się u dwóch gejów zwykle okazuje się hetero. po prostu hetero się częściej pojawiają i nie ma to związku z tym kto cię wychowuje. chyba musimy jako cywilizacja polegać na nauce
  • Odpowiedz
@buhubuhu: "To tylko moje zdanie, nie zmienisz go, nie musisz próbować mnie do czegoś przekonać bo mnie nie przekonasz."-czyli przyznałeś się właśnie do bycia najzwyklejszym prawackim fanatykiem. Nie obrażam Cię, stwierdzam do czego się sam przyznajesz. Przedstawiasz swoją absurdalną hipotezę i żadne fakty nie przekonają Cię do jej weryfikacji. Tyle chciałem usłyszeć. A fakty są takie, że osoby homoseksualne są w tych krajach prześladowane, ścigane, łapane i zabijane-jest to oczywiście
  • Odpowiedz
@EvilToy: jest mi strasznie mało przykro w sumie. Podziękuj tęczowym smieciom, BLM, antifie i innym że kandydat na prezydenta ma czym szczuć (agresywną lewicą mającą gejów na godle) januszy
  • Odpowiedz
@EvilToy: Temat trudny, natomiast mam wrażenie, że 10 lat temu tolerancja była większa. Wiesz co ją znów zmniejszyło? Nachalność, głównie w postaci marszów (jak dla mnie komicznych i trochę żenujących) i nachalność (i tu trzeba odróżnić Twój wpis, który moim zdaniem nachalny nie jest, od walki o to, żeby na każdym kroku podkreślano, że homoseksualizm jest spoko) w mediach. Tak czy tak, powodzenia życzę w legalizacji związków. Mnie to nie
  • Odpowiedz
@Tyraxor: rodzina w sensie rodzice i dzieci. Jezeli uda sie wam miec dzieci bez medycyny albo adopcji to wam kibicuje i popieram. Czlowieka idzie oszukac, ale natury nie tak latwo. Model rodziny powstal dlatego, aby dziecko mialo wzorce zarowno od matki i od ojca.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: troszke przejaskrawiasz, w sumie to nawet bardzo. Jestem prawakiem i nie widze w gejach wroga, ale srodowisko lgbt jest bardzo roszczeniowe i nie ma gwarancji, ze jezeli zostana wprowadzone zwiazki partnerskie, to nastepnym zadaniem nie bedzie prawo do adopcji. Apetyt rosnie w miare jedzenia.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: ło jejku... dlaczego tak nad-interpretujesz to co napisałem? Napisałem że Ty mnie nie przekonasz, nie że nie zmienię nigdy swojego zdania.
Tak jak napisałeś, jest to tylko moja hipoteza której nie da się w żaden sposób sprawdzić obecnie. Pamiętam nastroje z początku XXIw i takie wnioski wyciągam że wtedy było dużo bliżej polskiemu społeczeństwu do zaakceptowania związków osób homoseksualnych niż teraz. Ogólnie jestem zdania że j---ć wszystkie "ideologie", te
  • Odpowiedz