Wpis z mikrobloga

To, co się teraz odwala w USA, zaczyna mnie już irytować do tego stopnia, że musiałem wywalić z Insta kilka profili ulubionych aktorów i piosenkarzy. Odwalają jakieś cyrki, jakby to miało coś zmienić.
Tymczasem w tym samym czasie wielokrotny kryminalista zostaje pochowany do złotej trumny i robi się z niego narodowy symbol. ( _)

(°°
Teraz, jak policja będzie widzieć czarnego rabującego sklep, to jeszcze mu pomoże nieść telewizor w ramach walki z mityczną białą supremacją. W sumie pierwszy raz cieszę się, że nie mieszkam w USA.
#usa #blm #protesty
Pobierz
źródło: comment_1591768618lvXgfYDld40v0W9y3CYSeJ.jpg
  • 14
@a231: Myślę, że będą ale najwyraźniej niektórzy muszą to poczuć na własnej skórze bo są #!$%@? debilami i nie wiedzą jak rzeczy wokół nich działają i co albo raczej kto pcha świat do przodu i zarabia na ich 500+ i inne duperele ¯\_(ツ)_/¯
@Sangreal: Ja już się nie łapie w tej całej sytuacji. Cały czas jest protest przeciwko brutalności policji, który moim zdaniem jest słuszny. Ale obok tego jakieś rozmyte postualty o równości, white privilege itp. W ogóle kiedyś white supremacy odnosiło się do małej grupy radykałów np. nazistów, czy innych faszystów, a teraz ten termin jest używany w odniesieniu do białych ludzi w ogóle.
@taki_tam_sobie_login: to jest efekt srania do mózgów mało inteligentnych ludzi przez dekady ze strony lewackich mediów, te prostesty są najzwyczajniej rasistowskie, ale jak to wypomnisz, to cię plemienni zjadą pobiją albo nawet i zabiją. Stany ścigają rosję w poziomie życia lecąc na łeb i szyję, i może im się to udać xD
@Sangreal lewicy zawsze mało ,brutalność policji ok ale oni chcą więcej ,biały jesteś to pewnie miałeś lepiej,że wszystkim tak lewica szaleje z lgbtrtvagd to samo .jak to w Chinach oglądają w tv to pewnie nie mogą się na dziwić że taki zachód jest jebniety