Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: @Neaopoliti: Gdyby mi co tydzień wpadało po tysiąc, czy dwa tysiące złotych za gadanie z ludźmi przez internet i do tego te 3 tysiące za robotę, to też bym nie mieszkał w bloku, tylko bym się wybudował, czy wykorzystał pieniądze w inny sposób. On chyba ma normalną pracę, tylko podejrzewam, że nie na pełny etat.
@Bodzias1844: bez przesady, to że auto jest zrobione na #!$%@? czy brzydko wygląda nie znaczy że jest niebezpieczne. tutaj był tył walony tylko, a nie spawany z kilku.

Jakie tanie sprężyny, normalne sprężyny nowe kupił i to nawet nie chińskie tylko szanującej się firmy.

Jedyne do czego mogłem się przywalić to seicento jej córki bo tamto auto faktycznie było niebezpieczne, przerdzawiałe że może się dosłownie rozpaść, opony śmietnik.
A te bmki
@Bodzias1844: ja właśnie nie trawie takich pseudo samochodziarzy, który się za to biorą, a nie za bardzo to ogarniają, Ja rozumiem coś czasem przy aucie zrobić, ale prostsze rzeczy i mając o tym jakieś pojęcie, przynajmniej poczytać troche o tym w internecie a nie drutować bez pomysłu