Wpis z mikrobloga

Polska kult otwierania japy i #!$%@? bez sensu xD Możesz kogoś wyzywać gówno zrobi ale jak zignorujesz polaczka to cios poniżej pasa xD Bo wiele da że powiesz jakieś dzieńdobry #!$%@? czy dziekuje xD Miłego dnia XDD Jedna naburmuszona karyna z #pracbaza już furii dostaje że jej nie mówie cześć ani nic to pyskuje bez powodu, sama zaczepki szuka i trzaska wszyskim xDD

#bekazpodludzi #patologiazewsi #p0lka #przegryw #stulejacontent
  • 11
@Jell-o: Owszem jest to buractwo, ale skoro widzą, że olewa ich, to mogliby sobie darować szopki i cyrki.

Ludzie nie lubią takich jak @b4rnab4, z prostego powodu, on nie wpisuje się w schemat społeczeństwa. On przychodzi popracować i zgarnąć szmal. Nie interesują go znajomości, romanse itd. Ma do tego absolutne prawo. Ludzie powinni to uszanować i tyle.

Ja też w pracy nie szukam przyjaźni, pogaduszek, romansów. Na kobiety jestem szczególnie
@MWittmann: @Jell-o: Na początku sie odzywały do mnie, ja wogóle nie lubie mordy otwierać a takie pierdoły jak dzień dobry itp są zbędne. Z czasem zaczeły się robić coraz bardziej agresywne i na siłe CZEEŚĆ NO z taką złościa że je ignoruje xD Później był okres że jedna z karyn mówiła do mnie czeeeść i zdrobnienie mojego imienia a za plecami jedna do drugiej 'co, odpowiedział'? xD Teraz wogóle się