Wpis z mikrobloga

Po moim poprzednim wpisie był odzew dlatego zakładam swój tag #martaichlopaki, w którym opisuje swoje historyjki z facetami z tagów #przegryw #stulejacontent :D

Na II roku studiów miałam mega ciężkie zajęcia z podziałem na grupy, w których pracowaliśmy pół roku, co miesiąc referując postępy nad projektem. No i w grupie miałam kolegę Andrzeja, taki just Jędrek. Bardzo kumaty i inteligentny, ale dość ciapkowaty bym powiedziała ^^
No i po około 2-3 tyg. Jędruś zaczął się do mnie przymilać, najpierw na messengerze pisząc niby odnośnie projektu, a potem coraz śmielej na korytarzach uczelni :DDD. Zawsze go zbywałam żartami, ale on nie chciał dać za wygraną. Któregoś dnia się zgadało, że mieszkamy w jednej dzielnicy, ja wynajmowałam pokój, a on niedaleko mieszkał z rodzicami. Jako że był zmechanizowany zaproponował że może po mnie zajeżdżać na zajęcia i odwozić po.

Na początku próbowałam odmówić, ale po chwili dotarła do mnie wizja że zamiast 25 minut jazdy i 2 przesiadek w mrozie (był jakoś luty/marzec) mogę w 10 min być na uczelni, więęęęęc.... SIĘ ZGODZIŁAM XD chociaż dobrze wiedziałam czym to jest podszyte.

Jędrek usilnie starał się wyciągnąć mnie na piwo, raz się zgodziłam i było to najgorsze spędzone 40 min. ever. Ciągle gadał mi coś o kryptowalutach, a ja tylko przytakiwałam. Kiedy już miałam dość poszłam do łazienki i już z niej nie wróciłam XD, napisałam tylko eska : "sorki Jędruś ale kobiece spawy mnie dopadły i musiałam szybko pojechać do domu". Jędrek oczywiście odpisał, że "nie ma sprawy i że fantastycznie spędził ze mną czas"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakoś tydzień później Jędrek pisząc do mnie wiadomości odnośnie zajęć na studiach zszedł z tematu głównego i zapytał wprost czy nie pójdę z nim na wesele do kuzyna w sierpniu, bo świetnie mu się spędza ze mną czas i byłabym idealną kandydatką. No i tutaj odwaliłam numer, za który mi trochę wstyd... powiedziałam że pójdę z nim na to wesele jeśli do końca semestru będzie za mnie robił moją część projektu na zajęcia... :P,

ale co tam, Jędrek na to "HAHA, NO DOBRA!" XDD.
Tak się też stało, z najbardziej przekichanych zajęć miałam przygotowane wszystko jak na tacy ( ͡ ͜ʖ ͡)

ale nie to jest najgorsze...
jak się skończył semestr to zapragnęłam hiszpańskich drinków i pofrunęłam z przyjaciółką na Teneryfę aby się odstresować przed kampanią wrześniową, pamiętałam o tym weselu ale nie chciało mi się iść :P
Napisałam Jędrkowi że sorry ale nie dam rady bo coś tam. Po dłuższej gadce odpisał że ok, że rozumie.

NO i to tyle w sumie, chciałam się z wami tym podzielić ¯\_(ツ)_/¯

#blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1591462543NMOSl7JL8zlueG2hOtGdHt.jpg
  • 40
@MarCIASTA__ tacy są najlepsi xdd niby nic nie chca, chodzi im tylko o kumplowanie, i myślą że nie widać jak rozbierają wzrokiem :D

Do wszystkich którzy będą teraz robić pielgrzymki do Częstochowy ku pamieci jedrka - nic się nie działo wbrew jego woli, byl szczęśliwy mogąc usługiwać autorce. Ma przynajmniej rigcz żeby walczyć i kiedy mu się może uda, a przegrywy nawet rękawicy nie umieją podjąć

@Yassassin
@Seele np mnie i wielu
tacy są najlepsi xdd niby nic nie chca, chodzi im tylko o kumplowanie,


@Kowixx: weź tu sie z wami kumpluj, kobiety nawet nie wiedza co to znaczy, dla was kumplowanie to wtedy jak czegos potrzebujecie i trzeba cos za was zrobic zalatwic albo pomoc i wtedy taki jedręk jest potrzebny a tak to oczy w czada wlepione macie