Wpis z mikrobloga

@k1fl0w takie zdanie wyrwane z kontekstu nie może być tak dyskutowane.
Moge powiedzieć: Imigranci z Ukrainy są w porządku, bo przyjeżdzają pracować i pomimo, że hamują wzrost płac to nie mam nic przeciwko, że tu są dopóki nie pró ują wymagać ukraińskiego języka na każdym kroku, nie chcę natomiast w Polsce imigrantów z bliskiego wschodu, nie jesten rasistą, ale uważam że się nie asymilują, nie szanują naszej kultury i nie chcą
  • Odpowiedz
@texas-holdem: Jak popatrzymy na historię to okazuję się, że czarny człowiek dobił do chatki z gówna i to był jego jedyny wynalazek. My biali ludzie byliśmy i jesteśmy lepiej zorganizowani i mamy zwykle jakiś cel, mamy wielkich ludzi pośród szeregów pracujemy i staramy się być codziennie lepsi. Czemu chcesz byśmy równali w dół? Mamy czuć się gorzej bo ktoś urodził się czarny? w cywilizacji która nie osiągneła nic?
  • Odpowiedz
Jak popatrzymy na historię to okazuję się, że czarny człowiek dobił do chatki z gówna i to był jego jedyny wynalazek. My biali ludzie (...)


@Quziac: Aha, a powiedz mi, przypisujesz sobie jakieś zasługi za rozwój cywilizacji i te wszystkie wynalazki "białego człowieka"?

Czemu chcesz byśmy równali w dół? Mamy czuć się gorzej bo ktoś urodził się czarny?


Fajne projekcje zważywszy, że jedyne co tu napisałem to prośbę o podanie
  • Odpowiedz
@podbrodek: Niestety na to jest za późno. Zwykle podział jest jeden na bogatych i biednych tu dodatkowo mamy grupę, która nie wnosi nic poza plemiennym chaosem. Oni wszyscy mimo upływu setek lat pozostali na swoim plemiennym "porządku"
  • Odpowiedz