Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: jak by pato sebki robily rozruby to pisal bym ze nienawidzę jak patusy roboa smietnik, jak szury 5g pala maszty to mowie ze nienawidzę jak idioci robia smietnik, a jak czarni robia #!$%@? to bede pisać ze nienawidze jak czarni robia smietni, bo zwyklem "nazywac rzeczy po imieniu" wiec jak ludzie tj zgromadzenie roznych ras/narodowości bedzie robi #!$%@? to bede mowic ze nienawidzę jak ludzie robia #!$%@?

a do twojego
@k1fl0w

zamień słowo czarny na człowiek i tak tez nie lubię ludzi, którzy robią zamieszki

Dlaczego zamieniać, skoro nikogo to nie obraża? Osobiście wolę słowo neutralniejsze Murzyn, bo czarny ma negatywne konotacje.
a jak czarni robia #!$%@? to bede pisać ze nienawidze


@Sweet_acc_pr0sa: pisząc o czarnych wrzucasz do jednego worka bardzo dużo ludzi, którzy nie koniecznie zasługują tam być i wyrabiasz sobie zdanie na temat całej rasy a nie jakiś wąskich grupek o których wspomniałeś

czarny nie jest przecież obraźliwym słowem


@Curus_Bachleda: jest (przynajmniej w pewnych kontekstach)

Możesz mi wyjaśnić, teraz w czym jest problem z "nie jestem rasistą ale"?


Nie ma
@k1fl0w: jak grupa zlozona w wiekszosci z czarnych robi sztryms to mowie ze czarni go robia bo taka jest prawda jak by biali latali i rabowali sklepy go również pisal bym ze #!$%@? biale malpy rabuja sklepy, bo jestem za równouprawnieniem dla kazdego i kazdego za nie odpowiednie zachowanie #!$%@? bym tak samo, bez wzgledu a narodowość, plec, orientacje czy kolor skóry, i to jest prawdziwa tolerancja, nie jest nią natomiast
@k1fl0w: zasluzyli, bo biernie sie przyglądają powinna byc potezna nagonka w internecie od normalnych czarnych ludzi, i moze by była gdyby nie to, ze skrajnie lewackim i skrajnie prawackimi mediom to nie na reke, bo nikt nie będzie promować normalnosci tylko gloryfikuje sie bandytyzm i odchyly, tak jak napisalem, wszystkie zle zachowania powinno sie #!$%@? po rowno bez wzgledu na status, urodzenie plec, kolor, itd