Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, jestem uzależniony od opioidów i niedawno poszedłem na terapię. Miałem pierwszą wizytę u psychiatry, dostałem leki. Miałem je przyjmować przez jakiś czas, zmniejszając jednocześnie dawki opioidów, aby rzucić po około 2-3 tygodniach, kiedy leki zaczną działać. Powoli zbliżam się do tego momentu, kiedy będę musiał rzucić opio, niestety nie pomyślałem o tym, aby pogadać z psychiatrą na temat L4 na czas detoksu, a kolejna wizyta będzie później.
1. Czy mogę w związku z tym udać się do zwykłego lekarza rodzinnego i poprosić go o zwolnienie z pracy?
2. Czy mogę mu zaufać i powiedzieć o prawdziwej przyczynie?
3. Czy jeżeli taki lekarz wypisze mi L4, to pracodawca będzie widział jaka jest przyczyna tego L4, jakaś jednostka chorobowa po której będzie mógł sobie wywnioskować, że jestem narkomanem?

#narkotykizawszespoko #narkotyki #narkotykiniezawszespoko #kodeina #morfina #heroina #bojowkamedycznegoklefedronu #wykopjointclub #medycyna #nfz #zus #pracbaza #praca #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed9fdf6812485f6842b99b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 83% (195zł/235zł)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze możesz wymyślić sobie jakaś chorobę inną pod to l4 i poszukać jakiegoś miłego lekarza który Ci wystawi takowy kwitek, po reformie lekarze już tak ochoczo nie dają ale myśle ze jak będzie ludzki z niego człowiek to Ci wystawi ;)