Wpis z mikrobloga

Szukam książek godnych polecenia, które dotykają tematów łóżkowych. Mam takie wrażenie, że literatura na ten temat jest znana dość wąskiemu gronu mężczyzn, a jeszcze mniej po nią sięga. Więc jeżeli coś czytaliście albo macie jakieś rekomendacje to zachęcam do wrzucania w komentarzach.

Tematyka szeroka: psychologia związków/seksu, kwestie związane z poprawianiem życia seksualnego, wpływu różnych czynników na tą strefę życia itp. Od naukowych książek, podręczników po popularnonaukowe treści.

Parę tagów wrzucam, może za dużo. Ale temat o nie wszystkie zahacza więc pozwoliłem sobie dodać.
#ksiazki #medycyna #psychologia #zdrowie #pytanie #niebieskiepaski #fizjoterapia #dieta #seks i trochę #zwiazki
  • 8
„Sztuka obsługi penisa” jest ogólnie o mężczyznach, szerzej niż o penisach, ale na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, jest specyficzna. Jeśli chodzi o jej orgazm najpierw to pozwala poznać swoje ciało i myśle ze najlepiej by było jakby tez niebieski tez ja przeczytał. „Jego orgazm później l” jeszcze nie czytałam, ale to ten sam autor
@Matemit:

„Umysł w zalotach. Jak wybory seksualne kształtowały naturę człowieka” G. Miller – książka nie jest najnowsza, ale zdecydowanie jedna z bardziej treściwych i poparta wieloma badaniami i porówaniami w świecie zwierząt. Ewolucja, psychologia, biologia związków, tak można w skrócie o niej napisać.

„Bzyk. Fascynujące połączenie nauki i seksu” M. Roach – może nie jest to najwybitniejsza pozycja i początek jest trochę nudnawy, ale jest sporo na temat seksu, przyjemności oraz
@blond_lok: Dzięki wielkie, właśnie wczoraj ostatnią propozycję przewertowałem i szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś lepszego. Może inaczej... poczułem się, jakbym książkę dla licealisty czytał.
@Matemit: widocznie uważałeś na lekcjach biologii lub sam się interesowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie każdy ogarnia taką wiedzę i zamiast się wstydzić, warto po prostu przeczytać i się zapoznać :)