Wpis z mikrobloga

wysoki mężczyzna kojarzy się z siłą, zaradnością itp

Dodatkowo mężczyzna wyższy od kobiety to najbardziej popularny "wygląd" związku, który zobaczysz na ulicy. Wiele wysokich kobiet nie chce wiązać się z niższym facetem żeby uniknąć podś#!$%@?. Analogicznie niscy faceci też będą preferowali partnerki, które są niskie.

W związku, gdzie kobieta jest wyższa facet może mieć kompleksy na tym punkcie i czuć się źle, kiedy razem wychodzą, kiedy ona założy buty na obcasie i
@Kotniepies: O dokładnie xD Patrząc na to, czy chłop jest wyższy i ma szczękę chada można przegapić bardzo wartościową osobę w życiu. Wygląd nie jest najważniejszy, utarł się pewien durny schemat. Wole mieć męża, który z perspektywy społeczeństwa nie pasuje do mnie fizycznie, ale z którym się mocno kochamy, dzielimy zainteresowania, wspieramy się, mamy wspólne cele w życiu...
@Thachi: To tak, tu się zgodzę. Powinien budzić we mnie przysłowiowy „kisiel w gaciach” :P Ale wciąż nie potrzeba do tego 190cm, kaloryfera na brzuchu itd. Nie byłabym w stanie być z kimś kto mnie np. obrzydza z wyglądu. Wciąż taki obrzydzacz (a mam tu w głowie przetłuszczone, śmierdzące włosy, brak higieny osobistej, itp) to raczej margines.
@Phosphoester: I dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie polecam omijać takich ludzi. Jak na wejście dostajesz listę wymagań do spełnienia, to w tył zwrot, bo na 95% będziesz mieć do czynienia z #!$%@? systemem wartości, gdzie liczą się tylko pozory. Tak się kupuje słuchawki albo smartfona, a nie nawiązuje relacje z ludźmi. Oczywiście to tylko moje zdanie, można się nie zgadzać. ( ͡° ͜ʖ ͡